На Кіровоградщині третина мешканців не знає хто є очільником області

Понад 60 відсотків мешканців Кіровоградщини не сприймають перейменування Кіровограду у Кропивницький та не бажають щоб область було перейменовано. А ще кажуть, що протягом року, що минає, змушені були давати хабарі у лікарнях (таких аж 57%), Даї або поліції (17%), а ще у школі (10.6%).

Центрально – українська соціологічна лабораторія Кропивницького, що займається збором даних та незалежними статистичними експертизами протягом вересня вивчала настрої мешканців Кіровоградщини. З результати опитування ознайомився PRODEREBAN, і вони просто вражають.

«Не знаю такого», – у відповідь на запитання про рівень довіри до очільників влади у області, безпосереднім рекордсменом став – Олександр Чорноіваненко, голова обласної ради із результатом невпізнаності серед населення у 53,4 %.

Сергія Кузьменка не знає майже 30% мешканців області, та 36% опитаних було важко відповісти чи вони довіряють губернаторові.

Зовсім не довіряють жителі Кіровоградщини Президентові, Прем’єру, та Спікеру ВР. Рівень недовіри становить по 30% для кожного.

Робочі місця – питання, що найбільше хвилює опитаних, і саме цю проблему респонденти вирізняють з-поміж інших, а ще вважають, що ремонт доріг має бути пріоритетним завданням у роботі обласної влади і звертають увагу чиновників, що ті мають стати ближчими до людей.

Високі ціни турбують аж 54% опитаних, на низькі пенсії, заробітні плати та стипендії поскаржилось 41.7% людей. Питання безробіття посідає 3 місце у рейтингу проблем з якими стикаються кіровоградці.

Цікаво, що на погану якість доріг, медичне обслуговування, знецінення гривні та злочинність поскаржилось менше 10% опитаних.

Повне соцопитування тут soc-opituvannya

Вам може сподобатися...