На Кіровоградщині Батьківщина відстоюватиме сільськогосподарські землі

Батьківщина Табачук

«Батьківщина» розпочинає масштабний збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі на Кіровоградщині.

Про таке, сьогодні,  на прес-конференції заявив заступник голови обласної партійної організації  Батьківщина  – Андрій Тобачук. Повідомляє сайт PRODEREBAN.

Табачук зазначив, що у планах партійців зібрати понад 10 мільйонів особистих підписів громадян з персональними даними, щоб показати президенту та уряду, що люди не хочуть продажу землі.

За словами Андрія Табачука, партія «Батьківщина» разом з Всеукраїнською асоціацією фермерів вже розпочала процедуру підготовки до Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі.

Вже, найближчим часом,  у кожному населеному пункті будуть встановлені намети з написом “Батьківщина” в яких будуть збирати підписи громадян України під вимогою щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення.

У кожного збирача підписів буде посвідчення. Ми ретельно продумали процедуру збору персональних даних, щоб максимально безпечно для громадян отримати бажаний результат та відстояти права українців, які нам довіряють, – зазначив  Андрій.

У партійній організації не приховують, що такі дії це вимушений крок, адже іншого варіанту збереження однієї з найбільших цінностей України – землі, поки – немає.

Також у партії не виключають можливість спекулювання владою  прикладами європейських держав, де спокійно продають землі сільськогосподарського призначення, проте, із замовчуванням того факту, що ці землі купує сама держава, а вже потім здає їх в оренду фермерам. В такому випадку країна нічого не втрачає.

Ситуація в Україні може призвести до того, що наші землі продадуть великим іноземним агрохолдингам, які не будуть створювати робочі місця (вся робота автоматизована) та наповнювати місцевий бюджет. Це призведе до вимирання сільського господарства та знищення мешканців села.

Андрій Табачук також додав, що зацікавленими у процесі збору підписів мають бути не тільки жителі сільської місцевості, а й міста. Адже сільське господарство вносить велику частку в економіку області.

Дата початку збору підписів буде оголошено трохи згодом. Про перебіг підготовки до референдуму читайте на сторінках prodereban.com.ua.

Нагадаємо, що партія «Батьківщина» разом з Всеукраїнською асоціацією фермерів вже розпочала процедуру підготовки до Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі. 

Всі необхідні документи оформлені належним чином було скеровано до Центральної виборчої комісії. 26 квітня Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення, яке забороняє українцям висловитися на референдумі щодо продажу землі. За словами Тимошенко, подання до суду щодо заборони референдуму було зроблено від громадської організації, за якою стоять депутати від Блоку Петра Порошенка.

Юлія Тимошенко запевнила, що «Батьківщина» у Верховній Раді не допустить ухвалення такого закону: «Ми будемо піднімати народ, ми з усіх регіонів України покличемо людей в Київ, щоб зупинити мафію, яку очолює Порошенко, сказала вона. Та звернулась до всіх обласних, районних, міських рад з проханням провести позачергові сесії та ухвалити звернення до президента та уряду, до Верховної Ради з вимогою не розпродавати сільськогосподарську землю, доки в Україні не буде створено 2,5 млн фермерських господарств і поки країна не почне правильно обробляти свою землю, переробляти сільгосппродукцію, продавати готову продукцію, а не сировину.

Вам може сподобатися...