Міському голові Кропивницького запропонували вибачитися перед громадою за порушення законодавства

Андрій Райкович та Андрій Табалов законодавстваРегламентна комісія Кіровоградської міської ради вважає, що міський голова Андрій Райкович порушив законодавство під час проведення другого засідання восьмої сесії міськради.

Таке рішення прийняла регламентна комісія під час засідання обговорюючи ситуацію пов’язану з тим, що демократична більшість покинула сесійну залу після оголошеної обідньої перерви, передає “Про дерибан“.

“Міський голова, незважаючи на те, що засідання покинула демократична більшість продовжив проведення сесії, чим порушив регламент міської ради. Одже рішення прийняті після цього не є ефективними в правовому полі, оскільки затверджувалися з порушенням законодавства. Міський голова після перерви просить зареєструвати, виявляється 21 особа, але ці факти ніяк не враховуються і сесія проводиться з порушенням Регламентного законодавства. Ми створюємо небезпечний прецедент”, – заявив депутат Сергій Бойко.

За словами іншого члена комісії Володимира Смірнова міський голова міг помилитися, або його неправильно консультували, але помилку потрібно виправити.

“Сесія є повноважною, якщо в ній бере участь більше половини депутатів від загальної кількості. Має бути подвійна реєстрація. В нас є відеозапис, де можна поголовно перерахувати кількість депутатів. Повірити тому, що можемо побачити”, – додала депутат Валентина Яремчук.

З огляду на обговорені факти Володимир Смірнов вніс пропозицію визнати, що засідання сесії після обідньої перерви проведено з порушенням регламенту Кіровоградської міської ради та Законодавства України. Міському голові порекомендували виступити перед громадою і вибачитися за прийняте рішення та повторно розглянути прийняті питання на наступній сесії міської ради.

Члени регламентної комісії підтримали пропозицію депутата Володимира Смірнова, рішення було прийнято.

Нагадаємо:
Чергова сесія Кіровоградської міської ради закінчилася протестом депутатів.
Після скасування рішення виконавчого комітету стосовно збільшення вартості проїзду, тарифи на проїзд у громадському транспорті можуть зрости до 6 грн.

Вам може сподобатися...