Міському голові Кропивницького висловили недовіру та звинуватили у дерибані землі

Андрій Райкович та Андрій Табалов законодавстваМіського голову Кропивницького звинуватилиу лобіюванні своїх інтересів та сприянні у наданні дозволів на встановлення МАФів та домовленостями з колишніми та нинішніми депутатами.

Про це на засіданні дев’ятої сесії Кіровоградської міської ради заявили представник громадської ради Ігор Погасій та представник “Самоборони” Володимир Муравйов , передає PRODEREBAN.

“Мені дуже хочеться помилитися, але на основі звернень громадян складається таке враження, МАФи як ракова пухлина розростається містом. Андрій Павлович, ви казали що будете очолювати боротьбу з цими МАФами, але замість цього ви очолили будівництво МАФів та боротьбу по усуненню конкурентів”, – звернувся пан Володимир до Андрія Райковича.

Ігор Погасій звернув увагу депутатів на повернення старих кадрів та лобіювання інтересів певних осіб. Зокрема представник громадської ради звернув увагу на інцидент з побиттям журналіста який знімав вирубку дерев біля Полового будинку №1. Екс-депутат міської ради від «Партії регіонів»Віктор Ніколаєнко напав на журналіста та розбив йому телефон.

 “З 2016 року не природно притягували старі обличчя, хоча було обіцяно, що у нас буде оновлення влади. Але в заступниках ті ж самі особи. Чому так?”, – поцікавився Ігор Погасій у міського голови.

Також  представник громадської ради поцікавився куди діваються кошти, які виділяються на вирубку дерев. За підрахунками пана Ігоря на кожне дерево виділяється по 3 тис. грн. Запитав у міського голови скільки ще буде встановлено МАФів “Ятрань”, на що Андрій Райкович відповів, – “Скільки треба буде, стільки й буде”. Така серйозна заява зірвала буквально овації у сесійній залі.

Наприкінці свого виступу Ігор Погасій висловив недовіру міському голові, внаслідок чого йому вимкнули мікрофон а сам Андрій Райкович обізвав представника громадської ради дурнем.

Вам може сподобатися...