Мешканці селища Нове мітингуватимуть на підтримку голови обвинуваченого у хабарництві

b0f4651f8b76217f421656619adcf23eЖителі селища Нове влаштовують мітинги на підтримку свого селищного голови, якого підозрюють в отримані хабара та відправили звернення до Верховної Ради.

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Південного регіону України, керівник селища, діючи через свого знайомого, вимагав у приватного підприємства 300 тис грн. За туку «винагороду» комерційній структурі планувалося продати по заниженій ціні 2,8 га землі сільськогосподарського призначення, а рада мала прийняти відповідне позитивне рішення найближчим часом.

720fefbd3c61b1e152635ae25de913f4

5 жовтня Новенського селищного голову було затримано, а вже 7 жовтня Сергієві Денисенку у Ленінському районному суді Кропивницького було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб із можливістю внесення застави.

b15d727a5b72756a1ba6ebde5b948f949 жовтня біля стін Новенської селишної ради близько 200 чоловік зібралося на мітинг у підтримку голови села Сергія Денисенка. Односельчани кажуть, досить довго знають Денисенка та не вірять, що він міг взяти хабара, оскільки був противником корупції та всіляко боровся з нею.

Люди прийшли з плакатами «Це підстава! Денисенко не винен! Чесна людина!», «Свободу Денисенку!».

На мітингу також була присутня член виконкому Новенської селищної ради Ірина Русул, яка зачитала текст звернення до верховної ради з проханням розпочати справедливе розслідування.

«Ми вимагаємо від правоохоронних органів негайно розпочати справедливе розслідування щодо вчинення незаконних дій проти Денисенка. Відкрити кримінальне провадження проти тих осіб, які були зацікавлені в організації і проведені свавільних операцій над людиною. Справу вимагаємо оприлюднити і винести міру покарання винним», – йдеться в повідомленні.

Також Ірина Русул натякнула, що таким чином Сергія Денисенка просто прибрали з шляху.

«Люди, які в нашому житті намагаються щось змінити, навести якісь порядки просто неугодні певним владним структурам. Я не вірю, що таке могло трапитися. У людини взяли 5 тисяч. Він пішов у відпустку, це його особисті кошти. Я розумію, якби я побачила ті пачки тисяч, можна було б про щось думати, а так думати нема про що», – заявила Ірина Русул.

На мітинг прийшла і донька Сергія Денисенка – Христина. Дівчина каже, батько пройшов довгий шлях до цієї посади починаючи з заводу та ЖЕКу і де б він не працював, всюди його знають як порядну та чесну людину.

«Не має жодних доказів, які прямо вказують на злочин, ні відбитків пальців, ні мічених купюр. За весь час наша родина не набула ні дорогих авто, ні маєтків, ми живемо як проста сім’я. Я навчаюсь на бюджеті, працюю… Я знаю, що люди підтримають батька, бо це не просто людина з вулиці, яка стала головою селищної ради» – говорить Христина Денисенко.

Організатори закликають всіх небайдужих зібратися біля Апеляційного суду у Кропивницькому, де буде оскаржуватися запобіжний захід обвинуваченому у вигляді тримання під вартою.

Фото: akulamedia.com

Вам може сподобатися...