Мер Світловодська переходить на сленг та готується застосовувати кулаки (ВІДЕО)

Валентин КозярчукПолітична криза у місті Світловодськ набирає все більшого масштабу. Останнім часом мер Валентин Козярчук дозволяє собі дуже багато того, що недопустимо. Від спроби маніпулювати суспільством через воїнів АТО, яких за його поданням, мали би ввести у склад виконкому у кількості чотирьох осіб, до відвертих грубощів під час сесії та засіданні виконкому.

Під час довготривалої 34-ї сесії ветерани АТО заблокували трибуну. Воїни вимагали ввести у склад виконкому 4 кандидатури від ГО «Спілка ветеранів АТО» та розглянути їх питання не за порядком денним, а першим поставити на голосування. Все б нічого, якби не погрози прийти з автоматами до залу.

Ветерани не озвучили чітких цілей, навіщо їм потрібні АЖ ЧОТИРИ члени виконкому. Мало того, під час депутатських комісій в списку були Бабич В.М., Котов С.С., Буров І.І., Стеблина М.М., як представники спілки ветеранів. Але під час сесії в списку з’явилися ще два прізвища – Рудницький О. та Яковко Є. від ГО «Асоціація малого та середнього бізнесу». Тобто, вже вимога прозвучала на 6-ть учасників виконкому.

І це при тому, що до цього, депутат Чаричанський, з мерської фракції УКРОП, позивався на міську раду за заміну члена виконкому, бо бач фракція «Народного Контролю» захотіла змінити свого представника у виконкомі. А тут шестеро і мер підтримує такі зміни. Хоч Чаричанський і програв у цій справі, та мер все ж не здався і придумав додаткових шість кандидатур, щоб отримати промерську більшість у складі виконкому.

Цей прояв «героїзму» ветеранів мер назвав проявом громадянського суспільства. А інші ініціативи громади, до цього, він називав одним словом «популізм», не звертаючи на них уваги.

Навіть коли активісти разом з поліцією об’єднавшись запропонували консолідуватись навколо проблем об’їзної дороги, він зробив вигляд, що громади нема.

Також громади не помічали, коли Людмила Павловська, правозахисник та громадський діяч, разом з жителями міста і деякими депутатами вимагала проводити процедуру підняття цін на пасажирські перевезення згідно закону і раціональних розрахунків, яких не було зроблено. А тут погрози і тиск у грубій формі виявився проявом громадянського суспільства. Може й так, та це дуже підозріло.

Продовжимо розповідь тим, що мер бере на себе роль лікаря.

В сесійній залі депутат Веремієнко Тетяна дорікала мерові, що сесії по 10 годин і більше, ще й з переносом на наступний день, то занадто неорганізована робота ради.

«Я от дивлюсь як на Вас дивиться лікар, Ви знаєте, то у Вас діагноз» – промовив Валентин Козярчук до пані Тетяни, маючи, напевно, на увазі свого заступника по гуманітарним питанням у залі Щербину І.В.. Щербина І.В. стала заступником залишивши посаду завідуючої відділенням швидкої допомоги.

Наступний казус вже відбувся під час виконкому коли мер не маючи вже жодних аргументів з промовою «Клоуни, клоуни, ой…» зауважив, що секретар міськради Юрій Сапьянов сидить у нього «якраз під правою». Стискаючи кулак він сіпав правою рукою, коли це промовляв, що промовисто вказувало на бажання вдарити пана Сапьянова.

Питання, які піднімають активісти мером діляться на питання громадського суспільства і популізм. От тільки де популізм. А де наболілі питання годі й зрозуміти вже. Психологи довели, що бажання бійки, то відсутність аргументів іншого варіанту для вирішення питання через компроміс.

Вам може сподобатися...