Мер Олександрії забув про власну квартиру площею у 165, 5 квадратних метри  

 

Сезон декларування майна чиновників завершився, і ЗМІ мали змогу вивчити практично всі цифри, які оприлюднили посадовці. Сайт Прозоро проаналізував статки міського голови Олександрії Степана Цапюка і виявив, що посадовець забув, що має у власності квартиру у 165,5 квадратних метри.

За даними держреєстру речових прав на нерухоме майно у власності сім’ї  Цапюків у кінці 2015 року з’явилась квартира площею 165,5 м2, про котру жодним чином не згадано в декларації. Серед власників житла значиться сам Степан Цапюк, дружина Любов Цапюк, а також діти – Наталія Лазаренко, Дмитро Цапюк та Максим Цапюк, котрі, до речі, тим чи іншим чином пов’язані з різноманітним бізнесом на території Олександрії та Кіровоградської області.

Не згадав посадовець й про бізнес дружини, а саме Приватне науково-виробниче підприємство «Уран» засновницею котрого, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, з внеском до статутного фонду в розмірі 358 тис. грн., значиться все та ж Любов Цапюк.

З декларацією очільника міста Степана Цапюка можна ознайомитись тут

 

Вам може сподобатися...