Медики, інженери, агрономи і будівельники – найбільш перспективні професії країни

rezumeЮристи, бухгалтери та фінансисти більше не входять у топ перспективних професій країни.

Державна служба зайнятості склала перелік професій в Україні, попит на які буде зростати у найближчі роки.

Україні потрібні медики, інженери, агрономи та будівельники. 

Найбільше країні не вистачає професійних лікарів, проте, враховуючи тенденції із заробітних плат, які пропонують медикам в Олександрії, нестача фахівців у місті  буде зберігатись найближчим часом.

Лікар загальної практики-сімейний лікар – 1806 грн.;  лікар-інфекціоніст – 1882 грн.;  лікар-офтальмолог – 1551 грн.;  лікар-педіатр – 1678 грн.;  лікар-педіатр – 1551 грн.;  лікар-терапевт – 1742.25 грн.

Має Україна потребу і в інженерах, та фахівцях ІТ галузі, попит на ці професії є загальносвітовою тенденцією.

Низка робітничих професій залишатиметься у пріоритеті протягом найближчих років. Найбільш конкурентоздатні на ринку праці спеціальності тракториста, механізатора, комбайнера для людей, які можуть і хочуть вчитися працювати на новій техніці. Є і будуть затребувані швачки, водії, а також кухарі. Також, зараз і в майбутньому, спостерігатиметься попит на будівельників.

Дорожній робітник. – 2101 грн.;  електрозварник ручного зварювання – 2000 грн.;  зоотехнік з племінної справи – 5000 грн.;  інженер-конструктор (механіка) – 3000 грн.;  лікар ветеринарної медицини – 2800 грн.;  майстер виробничого навчання (за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва) – 1751 грн.;  майстер виробничого навчання (електрогазозварники) – 1751 грн.; 

Про цільове замовлення фахівців з реальним працевлаштуванням говорить і міська влада, зокрема керівникам виробничих підприємств міста пропонують надати пропозиції, щодо потреби у спеціалістах певних професій.

Нагадаємо, що Олександрія з 2016 року набуває повноваження з фінансування та утримання професійно-технічних закладів, тож, враховуючи, що відповідна освіта фінансуватиметься коштом місцевого бюджету є ініціативи об’єднати ПТУ № 17 та професійний ліцей і створити навчальний заклад нового типу, де готуватимуть фахівців затребуваних у місті професій.

Вам може сподобатися...