Лідер РПЛ Олег Ляшео відвідав Кіровоградщину з радикальними обіцянками

Олег ЛяшкоНародний депутат Укрїни, лідер РПЛ Олег Ляшком протягом 2 днів у рамках робочого візиту перебував на Кіровоградщині. Політик відвідав підприємства не тільки області, а й міста.

Як передає кореспондент сайту Про дерибан, фермери та директори підприємств жалілилися парламентарю на відсутність державної підтримки та попросили повернути спецрежим оподаткування і знизити ставки по кредитах.

Про те окрім ділових розмов одіозного політика не могла оминути цікава історія пов’язана з коровою. Так, на фермі  ДП “Елітне”, Яку відвідав Олег Ляшко, отелилася корова. Теля звісно назвали на честь гостя – Олегом. Сам політик цим дуже пишається. А в соц мережах вже навіть з’являються коментарі накшталт “Де ступає Ляшко, все починає плодоносити”.

У Кропивницькому Ляшко відвідав завод “Червона зірка” та поспілкувався співвласником та головою наглядової ради компанії «Ельворті ГРУП» Павлом Штутманом, який і провів екскурсію заводом.

“”Ельворті”, “Зірка” це вітчизняні підприємства. Ринок сільськогосподарської техніки минулого року – 10 млрд. грн. Із них вітчизняної сільськогосподарської техніки продано тільки на 1,5 млрд. грн., все інше це імпорт. А це означає, що не заробляють українці, немає робочих місць, немає зарплат для українців. Тому наше завдання зробити так, щоб була підтримка держави і щоб вітчизняна техніка їздила на українських полях”, – відмітив Олег Ляшко.

Після екскурсії, політик був приємно вражений масштабами та методикою виробництва. Однак у коментарях для журналістів Олег Ляшко відмітив, що головна проблема для розвитку підприємств це нестача професіональних кадрів та високий відсоток на кредити та податок на ввіз імпортної техніки.

За словами політика у цьому році передбачено 500 млн. грн. на компенсацію вартості вітчизняної сільгосптехніки. Фактично фермери, які купують техніку отримують 20% компенсації. Олег Ляшко вважає це не достатньо, а мінімальна сума компенсації має становити 30-40%.

Окрім питань, які стосуються області, Олег Ляшко прокоментував ситуацію з націоналізацією українських підприємств у так званій ДНР, заявив, що перш за все треба звільняти Донбас.

Першочерговими кроками, народний депутат України Олег Ляшко вважає, націоналізацію всього російського на території України, прийняття закону про окуповані території та  прийняття процедури переміщення товарів через лінію розмежування за мінськими домовленостями, а не торгівлю з сепаратистами. Такими товарами Олег Ляшко вважає перш за все антрацит, необхідний для української промисловості, передає кореспондент “Сурми“.

Олег Ляшко висловив думку, що треба сформувати думку міжнародної спільноти та організувати відповідну реакцію на те що відбувається. Також Верховна Рада України повинна терміново відповідно відреагувати на те, що трапилося.

 

Вам може сподобатися...