Кузьменко і компанія прозвітують Національному агентству з питань запобігання корупції

 

796446Таке зобов’язання передбачене Законом України і вже з 15 серпня стартує електронне декларування статків чиновників за 2015 рік. 60 днів на подання декларації, а зволікання чи наявність неправдивої інформації в документі загрожує штрафними санкціями у грошовому еквіваленті від 840 гривень до 42 тисяч.

До службовців, що мають подавати електронні декларації належать чиновники які перебувають на службі в Держави та мають категорію “А” та “Б”.

Очільник Кіровоградської області Сергій Кузьменко та його заступники у списку декларантів через посади які займають, тому і зобов’язані заповнити електронні декларації на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, за формою, що визначена Національним агентством.

У декларації, окрім персональних даних, треба повідомити про наявні об’єкти нерухомості, об’єкти незавершеного будівництва, цінне рухоме майно, вартість якого перевищує 100 мінімальних заробітних плат, цінні папери, нематеріальні активи, наявні грошові активи, а також фінансові зобов’язання, що належать суб’єкту декларування або членам його сім’ї.

Проте, чиновник під час заповнення електронної декларації може помилитись у власних розрахунках приблизно на 350 тисяч гривень. Кримінальна ж відповідальність за неправдиву інформацію у фінансовому документі настане тільки у випадку якщо помилка у внесених відомостях буде більшою ніж на 362, 5 тисячі гривень.

 

 

 

Вам може сподобатися...