Купченко більше не начальник

Олександр Купченко

Олександр Купченко

Олександр Купченко звільнений з посади начальника управління приватизації, оренди майна та землі міської ради. Таку заяву під час засідання виконкому, сьогодні 19.05.2016 року, зробив очільник Олександрії Степан Цапюк, додавши, що заява на звільнення уже написана, чиновник звільнений за неналежне виконання службових обов’язків.

Купченко керував управління приватизації тривалий час, з його діяльністю зокрема були пов’язані і приватизаційні скандали, що час від часу виринали у ЗМІ. До звільнення чиновника передували догани. Зокрема мова йшла про нефахову підготовку проектів рішень та непрофесійний підхід у вирішенні питань оренди майна,  через що питання, що мали б бути розглянути виконкомом знімались для додаткового вивчення – неодноразово.

Зокрема міський голова Степан Цапюк піддав нищівній критиці і ситуацію щодо безконтрольного будівництва на території міста без жодних погоджувальних документів та з мовчазної згоди чиновників. Гостро відреагував і на ситуацію, коли громадяни під виглядом фізичних осіб розбудовують власний бізнес, не сплачують за це жодних податків і всі на це заплющують очі. “Так бути не повинно”, – резюмував Цапюк про бізнес на дачній ділянці Ділієва.

Вам може сподобатися...