Кропивницькому міському голові подарували памперси (Відео)

Демченко памперсыКропивницькому міському голові Андрію Райковичу подарували памперси під час дев’ятого засідання сесії Кіровоградської міської ради.

Як передає кореспондент сайту Про дерибан, не звичайний подарунок вкотре зробив депутат міськради від РПЛ Михайло Демченко.

Свій вчинок депутат пояснив тим, що Андрій Райкович боїться зустрітися мешканцями мікрорайону Новоолексіївки, яким надавав багато обіцянок.

“Мешканці хочуть обговорити з міським головою нагальні проблеми. По-перше люди ходять по вулиці замість того щоб ходити по тротуарним доріжкам. Також тротуари, об’їзні шляхи, забудова рекреаційної зони і ряд інших питань мікрорайону. Ми неодноразово запрошували міського голову, але він цього не чує”, – зауважив Михайло Демченко.

Це вже не перший подарунок від Михайла Демченка міському голові. Минулого разу Андрій Райкович та Андрій Табалов отримали від депутата по курячій тушці.

Однак, Михайло Демченко заявив, що памперси, це був останній його подарунок. Оскільки даний метод виявився малоефективним депутат буде шукати інші шляхи достукатися до міського голови.

Вам може сподобатися...