Міська влада Кропивницького пропіарилась за рахунок жителів встановивши інформаційні табло

інформаційні таблоУ Кропивницькому встановили два тестові інформаційні табло, які мають відображати графіки руху тролейбусів.

Як повідомляє “Про дерибан“, електронні табло встановлені в рамках проекту “Місто можливостей”.

Зараз функціонал інформаційних табло обмежений. Інформаційні бокси розміщені на зупинках “Головпоштамт” та “Готель “Київ” у центрі міста. Фіксується тільки час прибуття тролейбусу №4.

За словами начальника управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександра Вергуна, проект, що реалізується у Кропивницькому є експериментальним, а сам експеримент триватиме місяць і в цей час підприємство ТОВ “Диспетчер Сіті” з міста Кам’янського (колишній Дніпродзержинськ) обслуговуватиме діючі табло безкоштовно.

По закінченні експерименту з підприємством буде укладена постійна угода на обслуговування. Інформаційні покажчики будуть облаштовані на зупинках з великим скупченням пасажирів. Вартість одного табло складає 30 тисяч гривень. В подальшому на покажчики виводитиметься інформація про час прибуття усіх номерів тролейбусів, автобусів і маршрутних таксі.

Проте вже з першого дня міська влада стикнулася зі шквалом невдоволених коментарів від жителів Кропивницького.

Проблема розташування

Люди невдоволені розміщенням одного з інформаційних табло, яке встановили навпроти зупинки “Головпоштамт”. Табло знаходиться через дорогу, тому людям зі слабким зором буде важко розгледіти інформацію. Особливо складно це буде зробити у нічний час.

tablo_rozmute

Крім того певні труднощі з доступом до інформації можуть виникнути і у людей зі 100% зором. Великі автобуси і ті ж самі тролейбуси, можуть закривати табличку. Особливо актуально це в годину пік, адже поряд знаходиться світлофор і машини часто стають навпроти табло.

Проблема раціональності

Також у мешканців міста виникають сумніви, щодо раціональності використання коштів. Одне таке світлодіодне табло, інформаційність якого завищена, коштує 30 тисяч гривень. Депутат Кіровоградської міської ради від фракції ВО “Батьківщина” Олександр Цертій, запропонував встановити телевізори на зупинках. На них замість розкладу може транслюватися і маршрут громадського транспорту, що буде більш ефективно.

Олександр Цертій інформаційні табло

Піар чи турбота про жителів міста?

Якось вже дуже багато реклами для інформативного табло. Крім інформації стосовно графіку громадського транспорту на табло розміщено декілька фраз великими літерами про “ініціаторів”:

“Проект міської влади “Місто можливостей”. За ініціативи міського голови Андрія Райковича та секретаря міської ради Андрія Табалова.”

інформаційні табло ініціатори

Вам може сподобатися...