Кропивницьке комунальне підприємство запевняє, що після обрізки дерева не продають

дереваКомунальному підприємству “Благоустрій” бракує людей та оснащення для проведення робіт по плановій обрізці дерев у місті Кропивницький.

Як повідомляє кореспондент “Про дерибан” така інформація прозвучала на на засіданні постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

На засіданні був присутній заступник директора КП “Благоустрій”  Віктор Івашина. Відсутність безпосереднього керівника підприємства заступник пояснити не зміг.

Члени комісії дорікнули заступнику, що на деяких ділянках міста обрізка дерев не проводиться по декілька років. На що Віктор Івашина відповів, що обрізка дерев проводиться у дуже короткий період, тому підприємство не встигає охопити всі райони.

“Це перетягування ковдри. Якщо перетягти всі сили на певний район, інший ризикує залишитися без уваги. Нашим підприємством розроблений план робіт, якого ми дотримуємося”, – зазначив заступник директора комунального підприємства.

Ресурсів у КП “Благоустрій” не достатньо для виконання робіт для обрізки дерев. Тому до роботи також долучаеться інше комунальне підприємство “Єлизавета”, яке проводить роботи по ліквідації хворих та засохлих дерев.

“Це підприємство ліквідує тільки хворі дерева, які рекомендовані до знищення екологами. В обрізці дерев це підприємство не задіяне”, – зазначив Віктор Івашина.

Також члени комісії поцікавилися що відбувається з деревами та гіллям після відповідних робіт. На що представник КП “Благоустрій” відповів, що на підприємстві є проблема з утилізацією цієї деревини, однак пан Віктор запевнив, що дерева не продають.

Голова постійної комісії Олександр Шамардін порадив не обмежуватися одним підрядником і долучати інші підприємства, щоб вчасно виконати планову обрізку дерев у Кропивницькому.

Вам може сподобатися...