Кропивницьким депутатам запропонували сісти до інвалідного візка

fW0_nbqFJ4Y У квартирі як у тюрмі. Саме так живуть більшість людей з обмеженими можливостями у Кропивницькому.

Про це заявили активісти котрі зібралися біля стін міської ради сьогодні, 15 серпня.

RD-l56-O-q0«Наше місто практично не доступне. Не має доступу до розважальних закладів, кав’ярень, навіть до деяких медичних закладів важко дістатися без допомоги. Ті пандуси які є, робилися не за стандартами, а для галочки», – говорить голова громадської організації дітей інвалідів та інвалідів «Серця матерів» Людмила Шукрута.

Акцію влаштували щоб привернути увагу як громадськості так і влади. Люди привезли із собою інвалідні візки щоб кожен зміг на собі відчути всі труднощі з якими стикаються інваліди.

Першочергова проблема це транспорт. У місті дуже мало автобусів з низькою підлогою без сходинок. Людмила Шукрута каже, що навіть ті 20 тролейбусів, які планують закупити для міста, мало врятують ситуацію, адже вони їздять тільки центральними маршрутами, а віддалені райони залишаються відрізаними.QEe1mHEoYBU

Пан Андрій зізнається, що йому пощастило трохи більше, хоча б у плані помешкання.

“Я живу у приватному будинку, тому мені трохи легше. Але є багато людей, які проживають у багатоповерхівках і їм дуже складно дістатися на вулицю, не кажучи вже про поїздки до міста”, – зазначив Андрій Погребняк.

На акції були присутні і діти з обмеженим можливостями. Активісти сподіваються, що будуть почутими і хоч раз за 25 років ситуація зміниться на краще.

Вам може сподобатися...