Кропивницький міський голова надав купу розпоряджень, які можна внести до цитатника

Андрій Райкович“Пропісочити начальника Укрпошти”, “почистити бордюрчик”, перевірити заклади у яких “сім няньок, а дитя без ока” та багато іншого доручив виконати міський голова Кропивницького.

Сьогодні в Кіровоградській міській раді відбулася апаратна нарада з міським головою Андрієм Райковичем, на якій він висловлював своє незадоволення зовнішнім виглядом міста.

По-перше міський голова обурився з приводу засмічення кінцевої зупинки в районі Лісопаркова. Нещодавно Андрій Райкович відвідав цей район з метою випробування встановленої тривожної кнопки. Разом з тим міський голова помітив переповнені урни сміття та недопалки поруч з бордюром.

“Їх що не попередили, що їде міський голова? Не знають, що потрібно навести лад? Бордюрчик почистити, поприбирати. Та це ж виховна робота повинна проводитися! Якби таке було на заводі, то урна вже в них на столі була б перекинута. Але тут заводські методи не діють-у нас же демократія”, – звернувся до комунальників та транспортників Андрій Райкович.

Далі “на горіхи” дісталося начальнику центрального відділення Укрпошти. За словами керманича міста, на будівлі помітні сліди руйнації, які легко виправити за допомогою цементу.

“Там стіна рушиться, треба взяти два усього відра цементу, щоб привести до ладу”, – зауважив Андрій Райкович.

Міський голова дав доручення управлінню транспорту та зв’язку викликати власника будівлі до міської ради і “пропісочити”.

Незадоволений керманич міста був і будинками сімейного типу у Кропивницькому. За словами Андрія Райковича там проживають діти, яким вже виповнилося 18 років. Зовнішній стан цих будинків також бажає кращого.

“У семи няньок дитя без ока, потрібно проїхатися по всіх таких закладах і здійснити перевірку”, – зазначив керманич міста.

Перевірити всі будинки Кропивницького міський голова доручив заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталії Дзюбі.

Вам може сподобатися...