Кропивницькі депутати скаржаться, що місто чепурять лише до приїзду Гройсмана

Володимир ГройсманПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман 13 квітня з робочим візитом відвідає Кіровоградську область.

У планах прем’єр-міністра відвідати обласні лікарні. Він проінспектує ремонт ділянки дороги по вул. Вокзальній, проведе селекторну нараду в “Укртелеком” по вул. Гоголя та відвідає факультету ДонНМУ ім. М. Горького.

До приїзду політика у Кропивницькому почали прибирати вулиці та асфальтувати проблемні ділянки дорожнього покриття.

Депутат Кіровоградської міської ради Володимир Смірнов звернувся до Андрія Райковича з проханням прибирати не тільки для Гройсмана, а й для жителів міста.

“Зараз у місті активно прибирають, латають дороги. Виникає питання, чому це не робили тиждень тому, або місяць тому? Чому це роблять тільки перед приїздом Гройсмана? Для Гройсмана ми все можемо, все зробити швидко, гроші є, все є. А для мешканців міста нічого немає.

Оці всі імітації бурхливої діяльності і приводять до того, що Гройсман приїде, подивиться і скаже, – “Так у вас тут все добре. Чисті дороги, порядок, дороги без ям”, і поїде. А ми з вами і далі будемо тут жити і нічого робитись далі не буде.”, – прокоментував Володимр Смірнов.

Вам може сподобатися...