Кримлівський найманець та терорист Вагнер родом з Кіровоградщини

ADE6A210-27A1-4C94-9175-E44D13C6B1B3_cx3_cy66_cw97_w610_r1_s_r1“ПВК Вагнера” – це російська приватна військова компанія. Простіше кажучи: найманці. Назву отримала на честь свого командира – Дмитра Уткіна з позивним Вагнер, який як виявилося родом з Кіровоградщини.

Про це пише видання Цензор.НЕТ.

Інформації про Вагнера вкрай мало: військовий армійської розвідки РФ, в 2013 році був найманцем в ПВК “Slavonic Corps” в Сирії, повернувся і створив свою компанію. Його називають виконавцем вбивств відомих бойовиків на Донбасі, ватажком бойових загонів в Криму і керівником операцій в Сирії. Працює на замовлення Кремля. “Цензор.НЕТ” вдалося з’ясувати, що народився і виріс таємничий Вагнер в Україні, в селищі Смоліне Кіровоградської області.

Журналісти видання відвідали школу №2 де навчався Уткін. Директор школи Ніна Петрова розповіла, що Віра Федорівна Осипова працювала директором до неї, але вже пішла на пенсію. Однак пані Віра відмовилася розповісти про свого колишнього вихованця.

Коли журналісти читали новини російських видань, заступник директора Світлана Бічаніна впізнала на фото з Путіним Уткіна: “Так, це наш Діма Уткін, жили в одному дворі”.

640x854

Саме Уткін – кадровий офіцер-спецназівець російської армії, організував бойові групи з професійних бійців своєї ПВК, що володіють великим бойовим досвідом, які здійснювали більшу частину диверсійних нападів і обстрілів українських військових, починаючи з весни 2014-го року в Луганській області.

При цьому російський спецназ “Вагнера”, що мав великий бойовий досвід, сучасну підготовку і озброєння, імітував місцевих жителів, виконував роль “ополчення”, шахтарів і трактористів які вступали в бій з українською армією і Нацгвардією.

Вагнер наймав, створював і тренував підрозділи найманців з числа місцевих жителів. у 2015-му році “Вагнер” за наказом російських спецслужб демонстративно ліквідував ряд командирів бойовиків, які проявляли надмірну самостійність. “Вагнер” знищив Бєднова, Іщенка, Мозгового. за цю, не оголошену війну в Україні, Уткін отримав в Кремлі орден РФ “За мужність” з рук Путіна.

Вам може сподобатися...