Кримінал у Петрокорбівці: сільський голова використовувала чужі документи задля зиску своєї родини

паспортНа Петрокорбівського сільського голову Зою Шепеленко була зареєстрована заява про вчинення злочину. Як зазначив потерпілий, мешканець села Сергій Кравченко, жінка тривалий час використовувала його паспорт у власних цілях – відкрила кридит на ім’я Сергія Кравченка без його згоди.

Про це сайту PRODEREBAN, повідомила прес-служба Кіровоградської ОО ВО “Свобода”.

Новгородківські свободівці стверджують: заявник – інвалід, і тому впродовж тривалого часу не міг захистити свої права. Так, у 2013 році Шепеленко Зоя Павлівна, яка в той час також перебувала на посаді Петрокорбівського сільського голови, скористалася незнанням законів С. Кравченком та забрала його паспорт. Невдовзі чоловік дізнався, що від його імені було укладено кредитний договір. Син пані Шепеленко, який і став ініціатором кредитного договору, повідомив, що паспорт С. Кравченка був знищений. Чоловіку довелося виготовити новий документ.

У 2015 році Шепеленко Зоя Павлівна знову забрала у С. Кравченка паспорт, сказавши, що він їй потрібен для того, щоб надати чоловіку у власність 2 гектари землі для ведення особистого селянського господарства.

Заявник наголошує: Шепеленко Зоя Павлівна, перебуваючи  на посаді Петрокорбівського сільського голови, а відтак маючи авторитет і довіру в суспільстві,  шляхом обману заволоділа документом і впродовж тривалого періоду відмовлялася його повертати. В цей же період, від імені С. Кравченка було укладено кредитний договір, який він не підписував, і про існуванння якого дізнався вже з виконавчого листа про стягнення заборгованості.

Після звернення до органів поліції у справі щодо шахрайства, чоловік спільно з працівником поліції – дільничним інспетором поліції Ковтуном Сергієм Борисовичем, в присутності двох депутатів Петрокорбівської сільської ради забрав свій паспорт у Шепеленко Зої Павлівни.

Відтак, Шепеленко Зоєю Павлівною було вчинено кримінальне правопорушення, передбачене частиною третьою статті 357 Кримінального кодексу України (Незаконне заволодіння будь-яким способом паспортом або іншим важливим особистим документом).

Мешканці Новгородки обурені цією ситуацією і вважають, що поведінка голови Петрокорбвської сільради Зої Шепеленко в цій ситуації ганебна. Адже скористатися документами людини, яка через інвалідність не може захистити свої права, у власних цілях, – то є вершина цинізму.

Вам може сподобатися...