Кіровоградські фермери попросили захисту від рейдерів у Гройсмана, Луценка та Авакова

18871580_1293915174060431_2009153629_nУ Києві фермери закликали прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, а також генпрокурора Юрія Луценка взяти під контроль питання, пов’язані з протидією захопленням їхньої власності в Кіровоградській, Миколаївській та інших областях України, а також забезпечити захист їхніх прав власності.

Про це на прес-конференції в УНІАН заявив голова громадської організації “Аграрна самооборона” Юрій Крутько.

За його словами, кількість нападів на фермерів із метою захоплення їхньої власності постійно зростає, водночас правоохоронні органи не реагують на факти незаконних дій або затягують розгляд справ.

“Це (напади на аграріїв – ред.) виходить за рамки дозволеного. Ми ведемо АТО, а тут у центрі України, нахабно, на очах у десятків тисяч людей, віднімаються підприємства, розкрадаються. І робиться це з метою прибрати землю до рук”, – сказав Крутько.

Він висловив жаль, що ухвалений Верховною Радою в 2016 році “антирейдерський” закон не працює.

“Ми сьогодні були під Генеральною прокуратурою, спілкувалися із заступником генпрокурора, який запевнив нас у тому, що протягом місяця всі порушення буде усунуто, а підприємства повернуто власникам… Якась віра є, але для цього нам треба було приїхати під Генпрокуратуру в кількості 300 людей, до цього був мітинг – тисяча людей”, – повідомив Крутько.

У свою чергу, присутній на прес-конференції голова Аграрної партії України Віталій Скоцик повідомив, що з 1 січня 2016 року в Україні сталося понад 7,5 тис. випадків нападів на аграріїв із метою захоплення їхньої власності, близько 2 тис. фермерських підприємств було знищено, близько 40 тис. людей втратили робочі місця.

Вам може сподобатися...

 • Ingvar Nessen

  позвозили автобусами своїх кріпаків, купили їм горілки (женщинам -вина! панімать нада!), ковбасу везли з дому (а шо в Києві тратиццця,) ковбаса хароша,варьонка 2-го сорту,для вільних кріпацьких мас саме то .. перед тим як випустить з автобусів, проінструктували чого собственно вони будуть там стоять (а вдруг телєвідєніє подойде , буде питать – а кріпаки всьо знають!.нас не проссциш так запросто..!).. потом дали людям аж по 200 гривнів..особливо було гарно дивицця як , озабочені несправєдлівостю фермерА, приїхали аудЯми,та лексусАми..жаль не вспіли поласувати ковбасой -варьонкою. бєдні.. усьо ж для людей!

  • Захар

   Тут мова не йде про лексуси та ауди, звичайно привезли робітників та пайовиків які працюють на цих підприємствах , щоб стати на захист! Аграрії заробили на ці машини! Якщо вам заздрість прее , то це ваше ! Якщо б ви втратили свое ! то я би на вас подивився! Люди роками створювали підприємтсва, які на разі безпредельно забирають! А ви тут варенка не варенка!! Яка вам різниця!

   • Ingvar Nessen

    да мені ,собственно ,по херу. більше того,мене “біля птахів” ваші біди,бєдниє хвермера.. за кожними вашими соплями по поводу злобного рейдерства.стоїть ваш покуїзм до чинного законодавства України ,ОСОБЕННО податкового.. рейдери бачуть вашу хитрожопість в оформленні документів і “щьолкають” вас .лохів.як горрєшки.. ви б не людей возили попідтинню, а передивлялись реєстр досудових і судових рішень. посадіть юриста,нехай моніторить (ох і нравицця мені це слово!) .. тіко платить же нада ане “та на амать його війоб”.. тіпа своїм кріпакам платите. подивились,щодо кого прийняте рішення – і ломонулись всі його защіщать як родіну-мать.. ага мать зараз і ломонитесь.. калитки ви недодєлані.пузирі новоявлені.. своїм горбом.. ти це бля киянину розкажи ,а не мені.. страдатєль..