Кіровоградські фермери попросили захисту від рейдерів у Гройсмана, Луценка та Авакова

18871580_1293915174060431_2009153629_nУ Києві фермери закликали прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, а також генпрокурора Юрія Луценка взяти під контроль питання, пов’язані з протидією захопленням їхньої власності в Кіровоградській, Миколаївській та інших областях України, а також забезпечити захист їхніх прав власності.

Про це на прес-конференції в УНІАН заявив голова громадської організації “Аграрна самооборона” Юрій Крутько.

За його словами, кількість нападів на фермерів із метою захоплення їхньої власності постійно зростає, водночас правоохоронні органи не реагують на факти незаконних дій або затягують розгляд справ.

“Це (напади на аграріїв – ред.) виходить за рамки дозволеного. Ми ведемо АТО, а тут у центрі України, нахабно, на очах у десятків тисяч людей, віднімаються підприємства, розкрадаються. І робиться це з метою прибрати землю до рук”, – сказав Крутько.

Він висловив жаль, що ухвалений Верховною Радою в 2016 році “антирейдерський” закон не працює.

“Ми сьогодні були під Генеральною прокуратурою, спілкувалися із заступником генпрокурора, який запевнив нас у тому, що протягом місяця всі порушення буде усунуто, а підприємства повернуто власникам… Якась віра є, але для цього нам треба було приїхати під Генпрокуратуру в кількості 300 людей, до цього був мітинг – тисяча людей”, – повідомив Крутько.

У свою чергу, присутній на прес-конференції голова Аграрної партії України Віталій Скоцик повідомив, що з 1 січня 2016 року в Україні сталося понад 7,5 тис. випадків нападів на аграріїв із метою захоплення їхньої власності, близько 2 тис. фермерських підприємств було знищено, близько 40 тис. людей втратили робочі місця.

Вам може сподобатися...