Кіровоградське управління освіти звинувачують у знищенні навчальних закладів

shkolaКіровоградське управління освіти звинувачують у поступовому і цілеспрямованому знищені деяких навчальних закладів.

Про це на сесії Кіровоградської міської ради заявив Сергій Капітонов, депутат міськради від фракції ВО «Свобода».

Справа стосується школи №29, яку мер міста Андрій Райкович відвідував улітку та пообіцяв закупити в заклад нові комп’ютери. Але, по факту, провели невеличкий ремонт спортивного залу, зауважив Сергій Капітонов.

Крім того, цього року у цій школі не буде 10-тикласників, через відсутність матеріальної бази, яку мало надати управління освіти. І подібні ситуації є і в інших школах.

З огляду на це фракція ВО «Свобода» звинувачує управління освіти, керівником якого є Лариса Костенко, у свідомому знищенні навчальних закладів.

«Скрізь де є проблеми чуємо: «тільки не кажіть про це Ларисі Давидівні Костенко». Я не розумію, у нас управління освіти це якийсь бабайка, який тримає за горло керівників навчальних закладів? І якщо тільки попробуй пискнути тебе звільнять?», – звернувся до депутатів Сергій Капітонов.

У кінці свого виступу депутат порадив міському голові не їздити у відпустки не переконавшись, що його обіцянки виконані.

Вам може сподобатися...