Земельний колапс у Кропивницькому і як вийти сухим із води за 2 млн грн

гроші земляУ Кропивницькому відбувається повна плутанина у земельних питаннях.

Про це  повідомила голова правління садівницького товариства “Аграрник” Галина Важинська на черговій сесії Кіровоградської міської ради.

Товариству належить 100 га землі. На зібранні кооперативу у 2011 році вирішили провести питну воду, але до цих пір товариство не може поставити прокладену трубу на облік в міській раді.

Виявляється що Водоканал, який розробляв проект та проводив роботи, не виконав рішення міськвинкому від 2009 року, де він повинен був здати документи в управління архітектури міської ради.

Тепер від Галини Важинської вимагають заплатити за новий проект (приблизно 2 млн. грн.), матеріали та зарплатню працівникам Водоконалу, адже старий проект виконаний не правильно.

“Тільки після оплати Водоконал погодиться виконати документацію. Хоча попередній документ генеральний директор ОКВП«Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик теж підписував”, – зазначила Галина Важинська.

У той же час, на вже прокладеній трубі, зі слів Галини Важинської проводить будівельні роботи людина, яка представилася обласним прокурором.

Голова правління садівницького товариства “Аграрник” попросила депутатів розібратися у ситуації та покарати людей, які роздавали землі користуючись своїми посадами.

Варто також зауважити, що перед депутатами виступила архітектор, член громадської ради Світлана Харламова, яка повідомила, що у місті панує повний хаос у сфері архітектури.

“Управління архітектури та містобудування має розробити детальний генплан міста. Також потрібно розглянути питання межування і планування земельних ділянок під-часгромадських слухань. Наразі, відбувається порушення багатьох будівельних норм, це просто якісь ”закони джунглів” у Кропивницькому”, – зазначила Світлана Харламова.

 

Вам може сподобатися...