Які обіцянки не виконав голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко за три роки при владі

44628-1_ru_normal16 вересня, виповнюється три роки, як Сергій Кузьменко очолив Кіровоградську область: за час роботи на посаді губернатора він встиг дати 35 обіцянок, причому виконав 17, а ще 6 – провалив, що ставить його на 11 місце в нашому списку найбільш відповідальних голів обладміністрацій з рейтингом відповідальності 48%.

Як повідомляє сайт “Слово і Діло” у вересні 2014 року призначення Кузьменко керівником області викликало протести: його звинувачували в причетності до організації та координації «тітушок» під час подій Майдану в Кропивницькому. Хоча сам новопризначений керівник ОДА заперечував будь-яку причетність до «антимайдану» і тітушок, в Партії регіонів він все ж перебував і за пакет «законів про диктатуру» Януковича теж голосував.

 

Що стосується невиконаних обіцянок політика, то в 2016 році Кузьменко не встиг закупитися 30 шкільними автобусами для області – до кінця року їх придбали 26.

Також у 2016 році губернатор не знайшов у бюджеті області грошей на капремонт їдальні в одній з лікарень області, провести який він обіцяв в лютому. Гроші знайшлися тільки в 20017 році. Наразі ремонтні роботи завершуються

Вам може сподобатися...