Холодна війна: чому ВАТ «Кіровоградгаз» продовжує відключати котельні

IMG_20171128_095929-768x576Новий керівник ВАТ «Кіровоградгаз» у Кропивницькому підписав наказ про відключення газу внаслідок чого без газопостачання залишаються п’ять котелень.

Припинили свою роботу модульна котельня на селищі Новому, котельні у мікрорайонах по вулицях Шатила, Родимцева, Робочій, Хабаровській.

Громадські активісти відвідали офісну будівлю ВАТ «Кіровоградгаз» де стикнулися з працівниками невідомої охоронної структури працівники, якої не пускали громадськість та журналістів у будівлю. Після тривалих перемовин помічники народних депутатів Микола Гречуха та Андрій Лаврусь разом з іншими активістами силоміць прорвалися у середину будівлі щоб зустрітися з керівником ВАТ «Кіровоградгаз» Олександром Гладким. Під час сутички з охоронцями одному з активістів порвали куртку.

Втім виявилося, що керівника “Кіровоградгазу” на робочому місці не було. Секретар пояснила, що Олександр Гладкий знаходиться в обласній державній адміністрації. Її словам активісти не повірили, але відкрити кабінет, щоб довести свою правоту, секретар також не захотіла.

На місце події також прибули депутат міської ради у місті Кропивницький Олег Краснокутський та нардеп Костянтин Яринич. Костянтин Яринич повідомив, що дійсно спілкувався з Олександром Гладким в ОДА. Втім спілкування видалося не надто теплим.

“Людина в нашому місті нова. Склалося таке враження, що його нічого не цікавить крім економічного питання, а отже його і не турбує доля мешканців нашого міста. Більше того, з нашої розмови стало відомо, що Олександр Гладкий може продовжити відключати інші котельні”, – відмітив Костянтин Яринич.

У свою чергу Олег Краснокутьський у своєму коментарі відмітив, що ніякої заборгованості у міської ради перед ВАТ «Кіровоградгаз» немає. Те що робить керівництво ВАТ «Кіровоградгаз» можна розцінювати як шантаж та вимагання.

Також, як стало відомо сьогодні, 28 листопада, станом на 10:40, в порушення рішень позачергових засідань міської і обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яким заборонено відключення від газопостачання теплогенеруючих підприємств міста, ВАТ «Кіровоградгаз» припинило газопостачання котелень “Центральна” та “Миру”.

Як повідомили на підприємстві ДП «Кіровоградтепло», без теплопостачання залишилися додатково 61 багатоповерховий житловий будинок та приміщення дитячих садочків №2. №54, ЗОШ №29 та ПТУ №2.

Напередодні, 27 листопада, міський голова Андрій Райкович повідомив керівника місцевої прокуратури Дмитра Прокопчука про вчинення ВАТ «Кіровоградгаз» кримінального правопорушення і попросив вжити термінових заходів в межах чинного законодавства».

ФОТО: kirovograd.net

Вам може сподобатися...