Військовослужбовці Кіровоградщини звернулся до кабміну та ВРУ (ВІДЕО)

пенсія військовийВійськові пенсіонери, невдоволені розміром пенсійних виплат прийшли на засідання позачергової сесії Кіровоградської обласної ради з проханням підтримати їх звернення до кабінету міністрів України. Колишні військовослужбовці вимагають негайного перерахунку пенсій без відтермінувань. Голова обласної Державної Адміністрації Сергій Кузьменко у свою чергу вбачає у цьому питанні політичний піар.

“Хочу звернутися і до людей, які захищали нашу країну і до політиків, які намагаються на цьому робити політичні дивіденди. Не варто цього робити. Уряд має плани з 1 січня 2018 року перерахувати пенсії. Це відбудеться одразу після прийняття відповідного законопроекту”, – зауважив Сергій Кузьменко.

Втім люди цим словам віри не ймуть. Як говорить колишній військовослужбовець Олександр Мезенцов, через неоднозначну позицію влади, складається враження, що пенсіонерів просто обдурюють.

На сесії люди скаржилися на зневажливе ставлення влади країни до її захисників. Витрати на ліки інколи не вписуються у рамки отриманих грошей. Зі слів військовослужбовців така ситуація склалася через неправильні нарахування. Люди змушені добувати свою пенсію через суди.Головчук

“Ми не вимагаємо збільшення пенсії. Ми вимагаємо справедливого перерахунку. Пенсії військовим не перераховувалися з 2008 року”, – говорить з трибуни сесійної зали член спілки ветеранів Кіровоградської області Володимир Головчук.

ЯринічПрисутній на сесії народний депутат Костянтин Яриніч заявив, що зараз законопроект з цього питання знаходиться в РНБО, тому його ніхто з депутатів ще не бачив. Як тільки цей проект повернеться з РНБО, його одразу ж винесуть на розгляд до Верховної Ради України. Втім політик відзначив, що не буде голосувати за цей законопроект, адже у ньому передбачається зменшення бюджету на виплати пенсій майже у 6 разів.

“Бюджет по реформуванню мав складати 45 млрд. грн. По законопроекту, який сьогодні гуляє по кабінетам КМУ та у РНБО цей бюджет буде складати близько 8 млрд. грн.”, – заявив Костянтин Яриніч.

У підсумку депутати Кіровоградської обласної ради проголосували за звернення, у якому вимагає скасувати постанову Міністрів України про внесення змін до закону №704 та перерахувати пенсії військовослужбовцям. Якщо ж верхівка влади не дослухається, люди обіцяють вжити більш кардинальних заходів.

Вам може сподобатися...