У відсутності умов для лікування пацієнтів інсультного центру Андрій Райкович звинувачує персонал медзакладу (відео)

Андрій РайковичКропивницький міський голова Андрій Райкович надав розпорядження провести службове розслідування в інсультному центрі.

Як повідомляє кореспондент сайту PRODEREBAN, таку заяву зробив керманич міста на сьогоднішній апаратній нараді.

Андрія Райковича обурила критика, яка прозвучала під час чергової сесії Кіровоградської міської ради. Громадський активіст Геннадій Орешков звернув увагу на незадовільний рівень обслуговування в інсультному центрі. До прикладу Геннадій Миколайович зазначив, що пацієнтів після операції переносять на другий поверх на ковдрах, туалети знаходяться досить далеко від палат, а підкладних суден катастрофічно не вистачає. Зі слів пана Орешкова, такі факти змушують багатьох медичних сестер звільнятися з роботи.

Після набуття широкого розголосу дана інформація не на жарт знервувала Андрія Райковича. За його словами у всьому винен головний лікар медичного закладу. У зв’язку з цим міський голова доручив начальнику управління охорони здоров’я Оксані Макарук провести службове розслідування та покарати винних.

“На минулому тижні вкрай незрозумілий факт трапився. Виступив громадський діяч, людина, яка дуже багато зробила для розвитку медицини (в лапках), і носом тикає мене і секретаря міської ради в те що ми неефективно господарюємо в нашій лікарні швидкої медичної допомоги”, – зазначив Андрій Райкович.

Міський голова пообіцяв, що в разі підтвердження цих фактів «на горіхи» дістанеться всім.

Вам може сподобатися...