У Кропивницькому зупинили колишнього суддю, який їхав у нетверезому стані (Відео)

img_492728 грудня, в обласному центрі, по вулиці Вокзальній, патрульні поліцейські зупинили Lexus, водій якого порушив правила дорожнього руху.

За кермом виявився Oлексій Драний, який, згідно загальнодоступних даних, працював суддею в Aпеляційному суді Кіровоградщині і пішов у відставку у 2013 році. Він є дядьком нинішнього голови суду Валерія Драного.

“101-м екіпажем було зупинено Lеxus через те, що водій вчинив правопорушення, не вказавши покажчик повороту відповідного напрямку, передбаченого ст. 122 ч. 2. Коли почали спілкуватися з водієм, виявили ознаки алкогольного сп’яніння, про що свідчив характерний запах з порожнини рота, нестійка хода і порушення мови”, – повідомив співробітник поліції.

Екіпажем було прийнято рішення провести тестування на стан алкогольного сп’яніння за допомогою драгера. Водій в присутності двох свідків від його проходження відмовився. Співробітники поліції запропонували водію проїхати до наркологічного диспансеру, щоб огляд провів лікар, він знову відмовився і свідки це зазначили.

На місце події прибув невідомий чоловік, який намагався вивезти затриманого з місця події, але працівники поліції не дали йому цього зробити. Тоді чоловік написав зобов’язання, що протягом доби не допустить затриманого за кермо, а автівку перепаркує.

Працівники поліції склали протокол про вчинення адмінпорушення, передбаченого ст. 130 п. п 5 Правил дорожнього руху, про те, що водій відмовився на вимогу працівників поліції пройти освідування на стан алкогольного сп’яніння. Потім матеріали направляють до суду.

Вам може сподобатися...