У Кропивницькому затримали банду “Білі леви”, яку очолювали інспектори слідчого ізолятора

Білі левиУ Кропивницькому співробітники СБУ “на гарячому” затримали 8 учасників угрупування під назвою “Білі леви”. Серед затриманих були неповнолітні.

За інформацією правоохоронців, банда грабіжників «Білі леви» шантажували та грабували місцевих жителів.

«Члени угруповання, до складу якого входили дівчата, у соціальних мережах знайомилися з потенційною жертвою. Їй призначали зустріч у відлюдних місцях, де інші члени групи нападали на жертву, грабували її, наносили тяжкі ушкодження, вимагаючи на відео зізнання у нібито педофілії», – повідомляє пре-служба СБУ.

Правоохоронці розповіли, що учасники банди шантажували постраждалих погрожуючи розміщенням відео у мережі Інтернет. Вони вимагали у них гроші та інші матеріальні цінності.

У відомстві повідомили, що виявили майже сорок відеороликів, на яких учасники «Білі леви» здійснюють групові напади на мешканців Кропивницького. Організаторами банди виявилися два інспектори міського слідчого ізолятора.

Біля стін прокуратури зібралися родичі та знайомі учасників, які влаштували мітинг. За словами учасників мітингу, процедура затримання пройшла з порушеннями.

“Я порушую справу проти незаконного затримання дітей. Зараз 12 чоловік сидять в ізоляторі тимчасового утримання. Четверо неповнолітніх та дитина хвора на рак крові. Їх було затримано з грубими порушеннями. Я вважаю це порушенням”, – говорить інспектор з охорони прав людини Олександр Буршуляк.

Наразі тривають невідкладні оперативно-слідчі дії. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 189 Кримінального кодексу України.

Вам може сподобатися...