У Кропивницькому працівники пологового будинку мітингували проти свого звільнення

jwzmy81bopgПрацівники полового будинку №2 пікетували проти об’єднання з пологовим будинком Святої Анни, адже вважають що можуть втратити роботу.

Про це повідомляє кореспондент Про дерибан.

Сьогодні, 2 жовтня, під стінами Кіровоградської міської ради зібралося близько 100 працівників пологового будинку №2. За словами протестуючих у мерії вирішили звільнити для себе 3 га площі для чергового заробітку грошей, а людей просто викинуть на вулицю. Працівники мало вірять, що їх не залишать без роботи, тому вони готові мітингувати до кінця.

«Лікарів ще можливо переведуть, а нас же викинуть на вулицю, кому ми зараз потрібні», – зауважила активістка.

Люди тримали в руках плакати з написами: “Райкович обіцяв, а слова не дотримав”, “Закриття пологового будинку №2 погіршить надання гінекологічної допомоги жінкам”, “Медикам працю, жінкам щасливі моменти”.

Питання про об’єднання пологових будинків піднімалося і на сьогоднішньому засіданні сесії міської ради. Депутати перенесли розгляд питання, щоб заслухати головного лікаря будинку Святої Анни, який зараз перебуває на лікарняному.

Раніше начальник управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Оксана Макарук запевняла, що таке об’єднання пологових будинків піде на користь місту і жоден працівник звільнений не буде.

“Реорганізація передбачає об’єднання двох пологових будинків зі створенням на базі першого перинатального центру ІІ рівня, а також створення міської лікарні № 2 на базі будівель пологового будинку ім. Св. Анни. Таким чином ми покращимо якість акушерсько-гінекологічної служби. Структура обох пологових будинків не є досконалою і не відповідає існуючим стандартам і вимогам. Об’єднання цих двох закладів не передбачає скорочення чисельності працівників, дасть можливість привести ліжковий фонд до нормативу, а також зекономити на утриманні зайвих площ та дублюючих служб пологових будинків”, – зауважила Оксана Макарук на одному із засідань виконавчого комітету.

 

Вам може сподобатися...