У Кропивницькому планують закупити автобусів на 36 мільйонів гривень

Цирк на дроті 2: Як ухвалювали підвищення тарифу на проїзд у КропивницькомуМіська влада Кропивницького планує закупити 10 автобусів, які обслуговуватимуть пасажирів віддалених мікрорайонів Катранівки, Озерної Балки, Ново-Балашівки та селища Гірничого.

Як інформує сайт PRODEREBAN, оголошення про проведення тендеру вже з’явилося на сайті публічних закупівель Прозорро.

Замовником виступає комунальне підприємство “Електротранс” Міської ради міста Кропивницького”. Початок аукціону заплановано на 11 квітня поточного року.

Згідно інформації прес-служби міської ради Кропивницького, в обласному центрі передбачається і суттєвий розвиток контактних мереж міського електротранспорту. Так, одночасно із реконструкцією дорожньої мережі однієї із найжвавіших транспортних магістралей обласного центру – вулиці Короленка, буде здійснюватися заміна старих бетонних  електроопор на нові металеві.

Вартість таких робіт становить 15 мільйонів гривень. Ще 282,5 мільйона гривень управління розвитку транспорту та зв’язку планує залучити у співпраці із Європейським Банком Реконструкції та Розвитку для будівництва та модернізації тролейбусної контактної мережі і придбання електротранспорту.

Вам може сподобатися...