У Кропивницькому планують реконструювати СДЮСШОР №2 в легкоатлетичний манеж

230616У цьому році міська влада Кропивницького планує реконструювати СДЮСШОР №2 імені Верхоланцева у сучасний легкоатлетичний манеж з мобільним майданчиком для ігрових видів спорту.

Першочерговий етап реалізації проекту – це розробка проектно-кошторисної документації на виконання будівельних робіт. Після його затвердження поінформують про орієнтовну вартість та об’єм робіт. В першу чергу планують виконати роботи по утепленню даху і стін, встановленню енергозберігаючих вікон та заміни покриття.

Окрім коштів із Державного фонду регіонального розвитку, на фінансування ремонтних робіт планується залучити кошти субвенції з Держбюджету на соціально-економічний розвиток територій та співфінансування з обласного і місцевих бюджетів.

Реалізація масштабної реконструкції стала можлива після візиту Міністра молоді та спорту України Ігор Жданов, який перебував у Кропивницькому з робочим візитом . У рамках візиту відбулася його зустріч з головою обласної державної адміністрації Сергієм Кузьменком та міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем. За результатами зустрічі досягнута домовленість розпочати у поточному році масштабну реконструкцію залу.

Вам може сподобатися...