У Кропивницькому підвищили тарифи на вивіз сміття

тариф смтітяСьогодні у Кропивницькому підвищили тариф на вивіз твердих побутових відходів на 16%.

Відповідне рішення було прийнято членами виконавчого комітету Кіровоградської міської ради під час чергового засідання, передає Про дерибан.

Більшістю голосів було прийнято підвищити тариф в середньому на 2 грн. У підсумку на одну особу, яка проживає у привтаному секторі тариф буде складати  12,01 грн.. 8,87 грн/1ос – для жителів багатоповерхівок, 58,29 грн/куб.м – для бюджетних установ, 64,98 грн/куб.м – для інших споживачів.

Комерційний директор підприємства “Екостайл” Олена Домбровська у своїй доповіді зауважила, що підприємство має борги у розмірі 550 тис. грн.. За її словами така ситуація склалася через затягування процесу підвищення тарифу. Крім того на підприємстві був ризик несвоєчасної виплати зарплат.

У свою чергу члени виконавчого комітету звернули увагу на те, що підприємство не своєчасно вивозить сміття і в цілому якість послуг є незадовільною.

“Пропоную не підвищувати тарифи, а навпаки зменшити і одночасно шукати інше підприємство, яке зможе якісно виконувати свою роботу”, – заявив член виконкому Олександр Дануца.

Заступник міського голови Олександ Мосін, котрий входить до складу комітету, звернув увагу на те що, підприємство приховує від влади свої плани. Зокрема чиновник вказав на факти самовільних експериментів, які “Екостайл” проводить на території міста без відома влади. Це установка контейнерів для виявлення попиту та розробки технологій по утилізації сміття.

Олександр Мосін порадив керівництву підприємства співпрацювати з місцевою владою та ретельно планувати графіки роботи.

Вам може сподобатися...