У Кропивницькому на території військової частини вибухнула граната, є загиблі

У Кропивницькому на території військової частини вибухнула граната, в результаті чого один військовий загинув, і троє у важкому стані в лікарні.

Як повідомляє ТСН вибухнала граната Ф-1. Це сталося на території військової частини, де дислокується третій полк спецпризначення.

Близько 12 дня на другому поверсі однієї з споруд у розташуванні вибухнула граната. Від вибуху повилітало скло у вікнах, однак суттєвих руйнувань чи пожежі не сталося. Загін спецпризначенців саме готувався до відрядження у зону АТО.f-1

Як повідомив військовий прокурор Кіровоградського гарнізону Роман Габрієлян за фактом вибуху гранати розпочато кримінальне провадження.

Справу порушили за ч.2 ст. 414 Кримінального кодексу України («Порушення правил поводження зі зброєю, а також із боєприпасами, вибуховими, радіоактивними та іншими речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам або смерть потерпілого»).

Як зазначив прокурор, у кримінальному провадженні проведено першочергові слідчі дії. Зокрема, здійснено огляд місця події та огляд загиблого військовослужбовця, призначено необхідні експертизи, серед яких і судово-медична.

Досудове слідство здійснює військова прокуратура.

Вам може сподобатися...