У Кропивницбкому зникають депутати – сесія Кіровоградської міської ради не відбулася

sesiyaСьогодні депутати Кіровоградської міської ради зібралися на друге засідання сьомої сесії, але після бурхливих обговорень мер міста Андрій Райкович оголосив перерву на невизначений термін.

Всього в сесійній залі зібралося 35 депутатів, які мали розглянути програми розвитку міста на наступний рік у сфері ЖКГ, дорожнього господарства та культури. У черговий раз депутати не могли визначитися з порядком денним. Після традиційної 30-хвилинної дискусії  депутати приступили до заслуховування звіту депутата від “Радикальної партії” Михайла Демченка, голови комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, Регламенту міської ради.

Звіт Михайла Демченка не прийняли через брак голосів. Депутат від фракції “Наш край” Олег Краснокутський запропонував Андрію Райковичу оголосити перерву та зібрати всіх голів фракцій на нараду. Але після обідньої перерви депутатів стало ще менше.

Не повернулися на свої робочі місця депутати від фракції “Опозиційного блоку”, “Наш край” та “Рідне місто”. У звязку з цим Андрій Райкович оголосив перерву на невизначений термін.

 

 

Вам може сподобатися...