Чергова сесія Кіровоградської міської ради закінчилася протестом депутатів

дупутатівНа другому засіданні восьмої сесії Кіровоградської міської ради зареєструвалося 36 депутатів з 43. Але після оголошеної перерви депутати в знак протесту відмовилися реєструватися та покинули сесійну залу.

Як повідомляє кореспондент “Про дерибан“, скандал виник через розгляд питання про скасування рішення виконавчого комітету від 16 лютого під номером 961 стосовно скасування прийнятих змін до тарифу на користування громадським транспортом.

На початку сесії депутат міської ради від фракції “Батьківщина” Олександр Цертій, у своєму депутатському зверненні попросив включити питання про скасування рішення виконкому до порядку денного. Через резонанс, який викликаний підвищенням тарифів, та з огляду на те, що до міської ради надійшла відповідна петиція з проханням розглянути це питання, Олександ Цертій  запропонував поставити це питання під порядковим номером 4.

Депутати підтримали пропозицію Цертія, після чого міський голова Андрій Райкович оголосив перерву. Однак повернувшись до розгляду питаннь порядку денного виявилося, що питання про скасування рішення виконкому не було включено під номером 4. Міський голова зазначив, що питання вже включено до порядку денного і буде розглянуто але в порядку черги.

Олександр Цертій розцінив дії міського голови, як маніпулювання депутатами, а рішення про відкладення питання далі по списку, як небажання приймати це рішення взагалі. З огляду на це частина депутатів не зареєструвалися у сесійній залі в знак протесту.

“Те що ми не вставляємо картки, це наш протест проти вашої бездіяльності та беззаконності”, – звернулася до Андрія Райковича депутат міської ради Валентина Яремчук.

У сесійній залі залишилося 22 депутати, що дозволило продовжити сесію.

Питання про скасування рішення виконавчого комітету стосовно змін до тарифу на користування громадським транспортом все ж розглянули, але вже без участі Олександра Цертія. У підсумку рішення виконкому скасували.

Проте, як заявив  один із перевізників, директор ПП “Олікс” Дмитро Вінницький скасування рішення виконавчого комітету нічого не вирішує. З перевізниками вже підписані додаткові угоди, що унеможливлює зміну тарифу. Скасувати ці угоди можна тільки через суд.

Вам може сподобатися...