Райковича звинувачують у нехтуванні проблемами громади та лобіюванні власних інтересів

Андрій Райкович та Андрій Табалов законодавстваМіського голову міста Кропивницький депутати звинувачують у порушені норм регламенту міської ради.

Як інформує сайт PRODEREBAN голова фракції ВО «Свобода» в міській раді Сергій Капітонов наголосив, що методи керування містом неприйнятні і що депутати не голосуватимуть за ганебні, написані в ніч перед засіданням сесії, проекти рішень. Він додав, що таким чином міська рада не лише ігнорує регламент, але й абсолютно не рахується з представниками громади міста.

Засідання сесії, скликане на 10 ранку, розпочалася значно пізніше, оскільки в екстреному режимі були зібрані члени депутатської комісії ЖКГ з метою внесення змін до програми на 2018 рік. Разом з тим, свободівця Сергія Капітонова навіть не повідомили про цей факт, попри особисте наполегливе прохання запросити його на наступне засідання комісії, озвучене раніше.

Дізнавшись про те, що скликане засідання комісії, націоналіст навідався туди без запрошення. Виявилося, що голова комісії ЖКГ в міськраді Кропивницького вирішив внести на розгляд сесії зміни до програми.

Разом з тим, попри неабиякий спротив депутатського корпусу, розглядати зміни в програму ЖКГ на 2018 рік міська рада таки погодилася. Але, коли депутатам роздали підготовані нашвидкуруч проекти рішень щодо змін, виявилося, що багато об’єктів, які були там раніше, з неї виключені.

«Нам сьогодні дуже не хотіли показувати ці зміни до програми. Тепер, коли ми їх отримали, стало зрозуміло, чому. Я звертаюся до міського голови: Андрію Павловичу, Ви завжди говорили, що Ви не політик, а господарник. Мені цікаво, чи Ви взагалі бачили ці зміни, які були внесені? Жодна пропозиція нашої фракції не врахована. Але ми до цього вже звикли, хоча серед наших пропозицій були об’єкти, які є дуже важливими і я неодноразово це озвучував та подавав у письмовій формі. Два з них були в програмі до останнього часу, я бачив на власні очі, а тепер їх прибрали. Що мені людям говорити? Що міський голова з секретарем вирішили саме там нічого не робити? Андрій Павлович, Ви голова всього міста, чи партії «Наш край»? Ви міський голова, чи лялька в чиїхось руках? Це не господарник так працює, пане міський голова Це саме політик так працює, який продається за якісь там дивіденди!» – обурився Сергій Капітонов.

Попри заяви кількох фракцій про відмову брати участь у голосуванні за такі ганебні зміни до програми, «промерській більшості» таки вдалося протягти рішення. Отже, після короткотривалого порозуміння та плідної роботи депутатського корпусу, окремі зацікавлені особи знов поділили міську владу на «своїх і чужих». Це підтверджується тим фактом, що майже всі пропозиції депутатів, чиї фракції перебувають в опозиції до так званої більшості, яка включає в себе переважно колишніх регіоналів, не були підтримані.

 

Вам може сподобатися...