Райкович відреагував на пропозицію перевиборів лайкою та погрозами

14883506_193353454444298_7103845865950119598_o“Бойка, бл.., на завод, – я б його перевибрав би…”, – сказав мер  міста Андрій Райкович у мікрофон на вчорашній сесії міської ради.

Скаржився мер на депутата від фракції РПЛ Сергія Бойка, який на свої сторінці у Facebook описав свої негативні враження про перебіг сесії та натякнув про доцільність перевиборів на посаду міського голови.

Хто знайомий з Кіровоградської політикою вже мабуть не звернув би увагу на такі пости, але тільки не наш мер. Ймовірно Андрій Райкович настільки впевнений у тому, що крісло керманича він буде займати не довго, що саме слова Бойка стали останньою краплею у чаші терпіння пана Райковича.

Воно й недивно, з одного боку Андрій Табалов на п’яти наступає, з іншого депутати заважають проекти “пропихувати”, а тут ще й мешканцям міста ідеї підкидають як ситуацію виправити. “Бл…, цирк на дроті”, – завершив свою коронну фразу Андрій Райкович.

Громадськість вже розбирає “крилаті” фрази “великих” людей собі на стіну. Тож можна сказати, що Андрій Райкович не тільки дбає про громадян, а ще й надихає на творчість, яка проявляється у фотожабах.

Вам може сподобатися...