ПриватБанк радить сільгоспвиробникам купувати сільськогосподарську техніку за програмою фінансового лізингу

Якщо хтось думає, що взимку фермер відпочиває – глибоко помиляєтесь. Це час для підготовки до весняно-польових робіт. Саме взимку фермер має подбати про посівний матеріал та добрива, оновлення та розширення парку сільгосптехніки. Аби ще й не думати про вільні кошти, ПриватБанк пропонує спеціальну програму для аграріїв – лізинг сільгосптехніки.

«Нашому фермерському господарству вже не один рік, і не один рік ми співпрацюємо з ПриватБанком, – розповідає Олександр Ключко, директор сільськогосподарського фермерського господарства «Фарт». – Давно постало питання оновлення техніки, але ж на це потрібні кошти, і не малі. Як їх витягнути з бізнесу, коли потрібно придбати і добрива, і посівмат для нового урожаю. Як завжди, виручив ПриватБанк. Завдяки програмі лізингу отримав можливість придбати новенький трактор вітчизняного виробника. Ще й величезна вдячність співробітникам за оперативність оформлення усіх документів. Приват є Приват!».

«Лізинг ПриватБанку вигідний як невеликим фермерським господарствам, так і агрофірмам, – розповідає Олексій Харін, заступник директора кіровоградської філії ПриватБанку. – Сьогодні ми фінансуємо придбання сільськогосподарської техніки на суму до 300 млн грн. Розрахувати суму платежів можна самостійно на сайті банку. Ми надаємо можливість фермерам самим обирати, яку техніку купувати – нову техніку чи вживану, вітчизняного виробника чи імпортного виробництва. І що надважливо – ПриватБанк пропонує агровиробнику самому обирати у кого придбати техніку, у якого постачальника».

ПриватБанк радить сільгоспвиробникам купувати сільськогосподарську техніку за програмою фінансового лізингу.  Така схема має ряд переваг. Найперше – не потрібно виводити з обігу всі 100% вартості покупки, та для отримання фінансування не потрібна додаткова застава.  Крім того, банк надає техніку у лізинг до 5 років, а фермер самостійно обирає термін погашення. Враховуючи сезонність бізнесу, ПриватБанк пропонує адаптований графік – самостійно обирати і час погашення, коли є можливість отримання коштів від продажу продукції.  Техніка працює вже сьогодні і надає можливість  оплачувати її частинами за рахунок прибутку від використання. Ця програма допомагає зекономити на податкових платежах за рахунок амортизації, податкового кредиту за ПДВ і збільшення витрат на суму процентів і комісій. На предмет лізингу не можна накласти арешт або звернути стягнення. Купувати техніку набагато вигідніше, ніж орендувати.  Крім того, це – і вигідна інвестиція, яка окупається за 2 роки. Лізинг дозволяє своєчасно проводити посівну чи збір урожаю та бути впевненим, що ніхто не підведе в сезон. Що вже казати про економічну вигоду – проведення сільськогосподарських робіт своєю технікою дешевше, ніж орендованою. Про можливість додаткового заробітку годі й говорити – після завершення робіт на своїх полях можна здати техніку в оренду іншим фермерам.

Вам може сподобатися...