Петро Порошенко завітав у Кропивницький, щоб переконати жителів в успішності його кроків

mz3j7l6vuo1a60izyf5h8on1iСьогодні до Кропивницького з робочим візитом завітав Президент України Петро Порошенко.

Як повідомляє кореспондент сайту PRODEREBAN, першою локацією у турі глави держави стала Кіровоградська дитяча обласна лікарня.

На час приїзду високопосадовців було вжито низку запобіжних заходів. По-перше периметр обласної лікарні був огороджений поліцейськими, які не дозволяли ходити по частині тротуару біля медзакладу. По-друге, пацієнтів не впускали та не випускали з лікарні до того моменту коли президент не покинув територію. До речі, як не на камеру розповіли кореспонденту PRODEREBAN діти, які знаходилися на лікуванні, медсестри забороняли їм виходити з палати та навіть дивитися у вікно. Всі інші заходи безпеки проводилися по стандарту.

Президент затримався на годину. Дехто з відеооператорів втрачали свідомість від спеки. Втім все обійшлося добре. Президент приїхав та оглянув декілька відділень лікарні, а потім підійшов до преси.

Петро Порошенко відмітив, що Україна стала по-справжньому незалежною тільки за час його правління.

“Ви перші кого я маю велике щастя, насолоду та нагоду привітати з цим святом. Ми маємо засвідчити ту кардинальну відмінність, яку має це свято, у порівнянні з попередніми роками. Нажаль у багатьох святкування Дня Незалежності був звичайний вихідний день, абсолютно не більше. І незалежність не чіпала тут в серці. Країна була роз’єднана і слабка. За ці три роки ми пройшли величезну дистанцію, не лише в побудові нашої армії, наших Збройних сил, децентралізації, відновлення справедливості, побудові Нової поліції, покращенні роботи спецслужб, різке підвищення зарплатні, яке відбулося цього року після відновлення економічного зростання, зовсім по-іншому відчувають себе українці”, – відмітив Порошенко.

Президент згадав всі реформи та досягнення за три роки. Також він відмітив, що зустрічався з президентом США Дональдом Трампом, який дуже добре налаштований щодо України.

Наприкінці свого виступу Петро Порошенко вручив лікарям дитячої обласної лікарні сертифікат на сучасний апарат УЗД, який може робити трьохвимірні рентгенівські знімки. Також голова держави відмітив, що усього на ремонт та закупку нового обладнання було витрачено 200 мільйонів гривень. Ці кошти було зібрано з обласного та міського бюджетів, також було залучене і додаткове фінансування.

“Це великі гроші. А де вони взялися? Тільки завдяки децентралізації про результати якої я говорив ще в 2013 році”, – говорить Порошенко.

Разом з головним лікарем лікарні Петро Порошенко та голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко перерізали червону стрічку до нового хірургічного відділення.

Вам може сподобатися...