Незважаючи на спротив громади у міській раді створили відділ з питань праці

bigpreview_Robert-DowneyВідділ з питань праці штатною чисельністю 12 осіб під керівництвом керуючої справами виконавчого комітету Альвіною Бондаренко було сьогодні створено рішення більшості депутатів міської ради Кропивницького.

Перед початком чергового засідання до депутатів звертались представники коаліції громадських організацій області “Рада експертів” наголошуючи на потенційній небезпеці яку несе для підприємців подібна структура.

“За допуск до роботи без оформлення підприємець по закону має сплатити 96 тисяч гривень штрафу. Це нереальна сума для дрібного бізнесу. А враховуючи, що працівники відділу матимуть право проведення перевірок будь яких підприємств на свій розсуд, це створює потенційну можливість корупційних зловживань. Місцеві підприємці стурбовані подібними нововведеннями, тим паче, що проект рішення з ними не погоджувався та не обговорювався”, – наголосив під час виступу представник коаліції Дмитро Сінченко.

Незважаючи на спротив громади у підсумку відділ з питань праці таки було створено. Укомплектувати штат та приступити до повноцінної роботи керівниця нового відділу планує до кінця поточного місяця.

Вам може сподобатися...