Назва Кропивницький офіційно з’явиться на кадастрових картах України

кропивницькийДержгеокадастр офіційно змінить назву Кіровоград на Кропивницький у картах та в реєстрах.

Про це йдеться в дорученнях на виконання Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, повідомили у прес-службі ГУ Держгеокадастру України у Кіровоградській області.

“Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру доручає забезпечити відображення у відомостях про місце розташування земельної ділянки нових назв перейменованих населених пунктів та адміністративно-територіальних одиниць відповідно до рішень Верховної Ради України, оприлюднених на офіційному сайті Верховної Ради України, під час формування державними кадастровими реєстраторами витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки”, – йдеться в листі до Головних управлінь Держгеокадастру в областях і м. Києві.

Відповідно, Державному підприємству  «Центр державного земельного кадастру» доручається забезпечити відображення на публічній кадастровій карті нових назв перейменованих населених пунктів та адміністративно-територіальних одиниць.

Нагадаємо, понад 60 відсотків мешканців Кіровоградщини не сприймають перейменування Кіровограду у Кропивницький та не бажають щоб область було перейменовано.

Вам може сподобатися...