На Андрія Табалова склали aдмінпротокол і звинувачують у корупції

Андрій ТабаловНе секретаря Кіровоградської міської ради Андрія Табалова склали адмінпротокол про вчинення ним адмінправопорушень, пов’язаних з корупцією.

Про це у Facebook написав громадський активіст Ігор Погасій.

Протокол складено Управлінням зaхисту економіки ГУ Нацполіції на підставі результатів викриття Громадською радою при виконкомі Кіровоградської міської ради.

У інформаційному листі про результати проведення перевірки зазначається:

Відповідно до протоколу Табалов А.О., будучи депутатом Кіровоградської міської ради 7-скликання, 23.09.2016 скоїв адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, які полягають у неповідомлені у встановленому Законом випадку та порядку, передбаченому ст. 28, ч. 2 ст. 35 Закону України “Про запобігання корупції” та ст. 59-1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” з моменту, коли Табалов А.О. дізнався (момент винесення на розгляд пропозиції Кіровоградського міського голови Райковича А.П. про включення до порядку денного питання про обрання секретаря міської ради Табалова А.О.) про наявність у нього реального конфлікту інтересів Кіровоградську міську раду (реальний конфлікт інтересів полягав у виникненні суперечностей між приватним інтересом (майнові і немайнові інтереси Табалова А.О.) та його представницькими повноваженями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень) та у вчиненні дій в умовах реального конфлікту під час засідання Кіровоградської міської ради, що відбулося 23.09.2016 (голосування за пропозицію про включення до порядку денного четвертої сесії “Про обрання секретаря Кіровоградської міської ради сьомого Табалова А.О.”, та прийняття участі у процедурі таємного голосування по своїй кандидатурі на посаду секретаря Кіровоградської міської ради).

Таким чином, відповідно до протоколу, Табалов А.О. порушив вимоги п.п. 1-4 ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 35 Закону України “Про запобігання корупції” ст. 59-1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” чим скоїв адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”.

Матеріали справи направлені до Ленінського районного суду. Слухання відкрите і відбудеться 17 січня о 10:30. Суддя – Плохотниченко Л.І.

Редакція “Про дерибан” звернулася до Андрія Табалова з проханням прокоментувати ситуацію. Чекаємо на відповідь.

Вам може сподобатися...