Місто Долинська отримає три подарунки на своє 60-ти річчя (ВІДЕО)

P1020617Місто Долинська відсвяткувало своє 60-ти річчя 26 серпня та може втілити в життя декілька проектів спрямованих на покращення умов проживання місцевих мешканців.

Як повідомляє кореспондент сайту PRODEREBAN, окрім чиновників обласного рівня привітали зі святом місто Долинська і високопосадовці з Києва. Зокрема, вітальні листи надіслали Прем’єр Міністра України Володимир Гройсман та голова асоціації міст України Віталій Кличко. Народний депутат України Юлія Тимошенко привітала місцевих мешканців у відеозверненні.

Депутат Кіровоградської обласної ради Валерій Кальченко, у свою чергу повідомив, що в планах обласного керівництва стоїть реалізація трьох великих проектів по місту Долинська.

Зокрема розпочато роботи по альтернативному водопостачанню міста. Комісія, яку очолює перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, поставила в рейтингу на наступний 2018 рік будівництво групового водогону в місті.

Другий проект стосується відновлення та будівництва очисних споруд.

Також у планах високопосадовців сприяти передачі у власність міста 2 багатоповерхових будинків, в яких будуть виділення квартири для учасників АТО. Зараз будинки знаходяться у власності  ДП «Дирекція КГЗКОР». Директор підприємства погодився передати будинки у власність міста, однак остаточне рішення залишається за Верховною Радою.

Вам може сподобатися...