Міському голові Кропивницького запропонували відмовитись від олігархічних планів (ВІДЕО)

Ігор ПогасійГромадський активіст зробив заяву від імені міського голови Кропивницького Андрія Райковича про відмову від землі, яка має відноситись до зеленої зони.

Як інформує кореспондент сайту PRODEREBAN, під час чергової сесії міської ради Ігор Погасій, голова Громадської організації “Громадський тиск Кіровограда”, спробував змусити міського голову не роздавати землі під приватну забудову.

У своїй промові громадсбкий активіст повідомив, що в районі Лісопарковий (Братиславська, 92) де досить довгий час існувала Лодочна станція, яка ще з радянських часів мала статус спортивної зони, за рішенням депутатів міської ради перейшла в статус житлової та громадської забудови.

“До 2014 року земля була офрмленна на громадську організацію “Дитячий юнацький спортивний центр”, вони сплачували податки, та отримували пільги як не прибуткова організація. Але, з’являється ТОВ з тою ж самою назвою  “Дитячий юнацький спортивний центр Україна” в той же час і змінюється класифікація земель, при чому без аргументації”, – говорить Ігор Погасій.

За словами активіста, міський голова та секретар міської ради абсолютно не зацікавленні у розвитку міста, а тільки переслідують свої інтереси.

Ігор Погасій повідомив, що Андрію Райковичу належить 8 земельних ділянок у Лісопарковій. У зв’язку з цим активістом була підготовлена заява про від імені міського голови про відмову від цих земель.

“Виходьте з клубу олігархів, ставайте ближчим до людей, зробіть крок, який підніме вас в очах громадськості”, – закликав Ігор Погасій.

Втім Андрій Райкович не підтримав таку ініціативу. Така заява обурила міського голову, адже за його словами всі землі були придбані цілком законно. Більше того, міський голова переконував, що ці землі були придбані для втілення власних соціальних проектів. Щодо останнього то, така відмазка досить дивна. Адже якщо навіть уявити, зо землі дійсно були придбані для втілення соціальних проектів, то мабуть логічно їх необхідно погодити з громадою, а не просто забрати землю і робити все що заманеться.

“На мій погляд громадські діячі говорять популістські речі. Я не вважаю, що та земельна ділянка, яка належить мені в Лісопарковій зоні, відповідає ознакам рекреаційної зони, оскільки вона знаходиться в тій зоні, де немає соснових дерев. Якщо у представників громади є бажання, то підіть і подивіться”, –  у підсумку зауважив Андрій Райкович.

Вам може сподобатися...