Кропивничани пройшли ходою по місту у підтримку полонених спецпризначенців (ВІДЕО)

1000У Кропивницькому, 11 листопада, відбулася мирна акція “Довга дорога додому 1000 днів” у підтримку військовополонених, які вже 2 роки перебувають у полоні РФ.

Як інформує кореспондент сайту PRODEREBAN, волонтери, військовослужбовці, а також небайдужі кропивничани пройшли ходою від пам’ятника “Янголу охоронцю” вулицею Велика Перспективна до площі Героїв Майдану.

На центральній площі міста люди вишукувались утворивши слово “ВОЛЮ”. Як говорять організатори акції, таким чином вони прагнуть привернути увагу керманичів держави, а особливо президента України Петра Порошенка, до проблеми визволення хлопців з полону країни агресора.

військові

“Ми всі чекаємо на гуманність та милосердя. Ми чекаємо коли хлопці повернуться і перейдуть зі сатуса військовополоненого в статус батька, чоловіка. Дуже сподіваємося, що наші чоловіки повернуться на цей Новий рік додому”, – говорить дружина військовополоненого Сергія, Катерина.

Перед людьми виступили дружини полонених та товариші по службі. Після промов, всім бажаючим було запропоновано написати колективного листа, щоб відправити слова підтримки полоненим.

Вам може сподобатися...