Губернатор Кіровоградщини Сергій Кузьменко і політичний дисонанс щодо об’єднання громад

Губернатор Кіровоградщини, Сергій Кузьменко відреагував на те, що йому закидають просування власних лібі інтересів в об’єднанні територіальних громад, зокрема щодо приєднання до міста Олександрія ще 44 сіл Олександрійського району.

Коментар губернатора з’явився на сайті Олександрійських новин, по завершенні сесії обласної ради, сьогодні 23 грудня.

Щоб об’єднатися треба власне рішення, що на це є бажання. Не має значення чи це місто Олександрія, чи село Головківка. Ключовим є добровільність, рішення як міської, так і сільської ради», – прокоментував С.Кузьменко запитання журналіста «Олександрійських новин».

На думку голови обласної держадміністрації завдання обласної влади є у тому, щоб розповісти про переваги такого об’єднання. «Зростуть бюджети, збільшиться економічний потенціал, більше коштів на фінансування лікаря, вчителя, більше ресурсів для інфраструктури, будівництва доріг. Наше завдання – інформувати, а завдання місцевого самоврядування – приймати рішення. Вони хочуть говорити про посади чи про розвиток громади? Це питання (об’єднання громади – авт.) не до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації ,а до виборців, до влади у населених пунктах», – зазначив С.Кузьменко., – йдеться в коментарі Олександрійським новинам.

На жаль, той політичний дисонанс, у якому слова губернатора розходяться із справжньою політикою, що веде Сергій Кузьменко в обласній раді не пояснює факту небажання депутатського корпусу облради таки почути громаду і дати можливість олександрійцям не змінювати межі власної територіальної громади.

Якщо все і справді базується на добровільності прийняття рішення і залежить виключно від міських рад чого ж так активно прогубернаторіські представники депутатського корпусу в обласній раді утримувались від голосування внести зміни у Перспективний план та залишати Олександрію у нині діючих територіальних межах.

Нагадаю, що сьогодні, під час сесії Кіровоградської обласної ради, представники БПП Солідарність, фракції радикальної партії Олега Ляшка, Укропівці, Самопоміч та Свобода фактично утримались від голосування а, відтак, залишали чинним рішення області щодо нав’язаного об’єднання міста ще із практично 44 селами Олександрійського району.

Вам може сподобатися...