Депутат міськради звинуватив Райковича у порушені регламенту та озвученні “бреда”

Андрій РайковичКропивницький міський голова Андрій Райкович порушує регламент міської ради.

Про це заявив, під час п’ятої сесії Кіровоградської міської ради сьомого скликання, депутат від Радикальної партії, голова регламентної комісії Михайло Демченко.

Після розгляду звернень громадян, міський голова відразу перейшов до розгляду питань порядку денного. Депутат Демченко зауважив, що відповідно до регламенту перед розглядом питань треба розглянути ще депутатські звернення. Проте міський голова Андрій Райкович спокійно заперечив цей факт.

“Порядок денний формує міський голова, тому депутатські запити ми будемо розглядати по закінченню розгляду питань порядку денного. Якщо голова міської ради буде бачити, що питання, які ми винесли на розгляд, сесійного засідання не будуть всі розглянуті, значить за годину – півтори закінчення робочого часу буде припинено розгляд питань порядку денного і будуть розглядатися депутатські звернення”, – заявив Андрій Райкович.

Після такої гучної заяви, депутат Михайло Демченко вийшов до трибуни та наполіг дати йому слово.

“Наша рада весь час, як співав відомий актор, вирішує все через зад. Грубо, але вже немає терпіння слухати цей “бред”, який щойно оголосив міський голова. Є регламент, який підтриманий радою і в якому говориться, що кожна сесія повинна починатися з обговорення депутатських запитів”, – заявив Михайло Демченко.

Також депутат додав, що за інформацією з власних джерел пропозиція встановити такий порядок була подана від нового секретаря міськради Андрія Табалова. На думку Демченка, таким чином Табалов хоче перекроїти статут задля власних інтересів.

Частина депутатів не вбачала у цьому порушення регламенту, адже за їх логікою зараз відбувається продовження минулої сесії на якій вже були розглянуті депутатські звернення.

Однак після довгих дискусій депутати вирішили розглядати депутатські запити перед розглядом порядку денного.

Вам може сподобатися...