Боротьба з корупціонером чи ментівські розбірки?

міліція

Сьогодні пообіді кропивницька громадська організація «Щит» запросила до себе місцевих журналістів аби повідомити про факти здирництва які влаштовує, за їхньою інформацією, нещодавно переведений до Кропивницького начальник Управління внутрішньої безпеки в Кіровоградській області ДВБ Нацполіції України – Андрій Матвієнко.

Оприлюднила організація і офіційне звернення від колишніх правоохоронців, які звертають увагу на чималі статки, що задекларував Матвієнко, а також, не називаючи правда прізвищ, звинувачують полісмена у «пресуванні» колег та вимаганні у підлегих сплати грошових коштів «для забезпечення позитивного відношення».

Декларація у нині вже кропивницького правоохорнця й дійсно цікава – два будинки, квартира, 5 автомобілів, 6 земельних ділянок. Пояснити усі ці статки, однак, можна – дружина полісмена, Світлана Матвієнко, є успішним підприємцем, співвласником Транспортного агенства «Ікарус».

Цікаво однак, що керівний склад ГО «Щит» також має доволі цікаві статки. Так співзасновник організації Юрій Кочерженко у 2015-му році балотувався до Подільської районної у Кропивницькому ради від Радикальної партії Ляшка та є чоловіком головного державного ревізор-інспектора ГУ ДФС у Кіровоградській області Олени Кочерженко. Дві квартири, будинок та автомобіль сім’ї вказують на далеко непогані статки Кочерженко.

Керівник організації, Олександр Скляревський, сам є колишнім правоохоронцем вищого складу – екс-начальником кримінальної поліції ГУНП у Кіроворадській області. У своїй декларації за 2015-ий рік колишній полісмен, однак, згадав лише про наявну земельну ділянку та автомобіль. Житла у Скляревського, що має дружину та двоє дітей, судячи з усього досі немає.
«Продерибан», звісно, детально проаналізує подану ГО «Щит» інформацію, про що проінформує читачів у подальшому. Однак на перший погляд, враховуючи відсутність спікерів що безпосередньо постраждали від дій Андрія Матвієнка, усе це нагадує ментівські розбірки ніж реальну боротьбу з корупціонером.

Вам може сподобатися...