Андрія Табалова визнали невинним у корупційних діях

Андрій ТабаловУ Ленінському районному суді секретаря Кіровоградської  міської ради Андрія Табалова визнали невинним по справі пов’язаній з корупційними діями.

15 лютого відбулося останнє слухання про дане адміністративне правопорушення. На слуханні був присутній сам Андрій Табалов та свідки, яких було викликано на минулому слуханні.

Також відбулася заміна прокурора, який вів справу. Замість Марії Федотової виступив Володимир Солопов. у прес-службі прокуратури повідомили, що заміна відбулася у зв’язку з незадовільним станом здоров’я Марії Федотової.

У якості свідків виступали депутати міської ради Михайло Демченко, Володимир Смірнов та начальник управління апарату ради Людмила Масло, начальник відділу протокольної служби Ольга Мащенко. Що правда Андрій Райкович до зали суду не з’явився оскільки перебував у відряджені.

Першим заслухали свідка Михайла Демченка:

“Він сидить справа від мене. Я крикнув йому: “А як же стосовно корупційного законодавства? Але він не звернув уваги. Він повинен був заявити про конфлікт інтересів. Але Табалов направився до кабінки. Чи голосував не знаю бо голосування таємне”.

Щодо факту наявності заяви про конфлікт інтересів, деталі якої Андрій Табалов не зміг пригадати на минулому слухані, виступила начальник управління апарату Кіровоградської міської ради Людмила Масло. Вона повідомила, що при наявності заяви міський голова повинен внести її в резолюцію “До протоколу сесії”.

У свою чергу, наступний свідок, Ольга Мащенко повідомила, що не знає коли надана була заява, але відділ протокольної служби отримав її після сесії.

Володимира Смірнова взагалі не вислухали, адже депутат забув паспорт, але надав водійські права. Хоча дані які назвав Смірнов не співпали з даними у документах. Тому суддя Леонід Плохотніченко не допустив свідка до допиту.

Після оголошення матеріалів справи прокурор клопотав про перенесення слухання, адже необхідний час для впорядкування документації показів свідків. Це клопотання суддя відхилив, оголосив перерву і видалився до дорадчої кімнати для винесення вироку.

Врешті суддя Леонід Плохотніченко виніс ухвалу про закриття провадження за відсутності наявності конфлікту інтересів.

Вирок може бути оскаржений протягом 10 днів з моменту його проголошення. Ігор Погасій повідомив, що має намір оскаржувати рішення суду та звернеться до прокуратури з приводу “несподіваної” заміни прокурора.

Вам може сподобатися...