Андрій Райкович під час звіту про 2 рік на посаді міського голови уникав незручних запитань (ВІДЕО)

Райкович камераАндірй Райкович відзвітував про другий рік на посаді міського голови Кропивницького. Серед досягнень очільник міста відмітив здобутки у розвитку комунального транспорту, розвитку медицини та ефективної роботи депутатського корпусу.

Як повідомляє кореспондент сайту PRODEREBAN, звіт проходив у будівлі міської ради під великою кількістю світлового обладнання для зйомки відео та за участі місцевого телеканалу «Кіровоград».

Перед усім варто відмітити те, що «постановка» у цьому дійстві особливо і не приховувалася. Ведучий ток-шоу «Ми» відразу наголосив, що оскільки звіт міського голови буде проходити у рамках програми то і «керувати парадом» буде команда каналу «Кіровоград».

0-02-05-b3242d64e3bfdb6a1c7de4fe787b3a537d063bab02659562c71b404277d9fe8b_full

Перед початком звіту Андрія Райковича, в найкращих традиціях показали відзнятий ролик де прості кропивничани дуже задоволені діяльності міського голови. Найбільший акцент був зроблений на нових тролейбусах та автобусах. Воно й не дивно, адже цей проект був найвдалішим у планах міського голови.

Сам виступ Андрія Райковича зайняв близько 40 хвилин. За цей час міський голова неодноразово наголошував на тому, що він зібрав хорошу команду та десь з десяток разів повторив одну і ту ж фразу у різних варіаціях: «Ми не для того прийшли з великого бізнесу, щоб нічого не робити». Трохи дивно, чому міський голова так акцентує увагу на тому, що він «прийшов з великого бізнесу», чи то шкодує, чи то хоче показати свою жертовність, про це можна тільки здогадуватися.

Серед позитивних зрушень очільник міста також відмітив встановлення автономних котельнь у декількох дитсадках та навчальних закладах. Це радо, на телевізійну камеру, підвередили директори закладів.

Пообіцяв Андрій Райкович і навести лад на дорогах міста. Зокрема у планах на наступний рік покращити проїзд під Аркою, між Новомиколаївкою та центральною частиною міста.

На не зручні запитання від журналістів Андрій Райкович відповідав досить легко, за допомогою саркастично-іронічного виразу обличчя. Щоб описати відчуття, згадується фраза з фільму «Собаче серце» – “Ничего вы не понимаете в колбасных обрезках”.

0-02-05-b3242d64e3bfdb6a1c7de4fe787b3a537d063bab02659562c71b404277d9fe8b_full

Нещодавно, ми вже публікували матеріал про землі на Лісопарковій, які викупив Андрій Райкович. Тоді, під час минулої сесії міської ради, Андрій Павлович повідомив, що викупив землі під нібито власні соціальні проекти. Втім на просте запитання від сайту PRODEREBAN «Які соціальні проекти хоче втілити міський голова у Лісопарковій?» очільник міста відповіді не знайшов. Тільки ще раз нагадав про «великий бізнес» та пообіцяв у дусі «як тільки так сразу» повідомити про проекти.

Далі зосталися запитання-побажання від бабусь довгого щастя міському голові. Можливо міський голова захоче відзвітувати перед громадою без сценарію каналу «Кіровоград», але це не точно.

Невдовзі відео

Вам може сподобатися...